• Ogłoszenie:

z laptopem

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

z laptopem

Postprzez MK89 16 Lip 2007, 17:29

reklama
Witam mam problem, a mianowicie, kiedy chce uruchomić jakiś film to, jak chce przewinąć go, np. na sam koniec to się zawiesza cały laptop i trzeba go "resetować". Z muzyką jest podobnie tylko, że jak przewinę to przez chwilę jest cisza, a później leci dalszy ciąg piosenki. Jeszcze jest tak, że jak chciałbym wyłączyć laptopa to on się nie wyłącza i wszystko się zawiesza, a trzeba go wyłączyć ręcznie czyli wyłożyć baterię.

Oto mój sprzęt :
Intel Celeron 1,5 GHz 248 MB RAM

A o to temperatura :
Image

Jeżeli mam coś jeszcze podać to napiszcie ;)

PS. Mam jeszcze pytanie. Ponieważ przedwczoraj zepsuł mi się komputer i niestety prawdopodobnie przyczyną awarii jest zasilacz RUBIKON 300W model : 250X1. To mam pytanie czy jest możliwość kupienia takiego zasilacza, bo jakoś nie mogłem znaleść w internecie.

Pozdrawiam.
MaTiX89
Awatar użytkownika
MK89
~user
 
Posty: 298
Dołączenie: 30 Paź 2005, 14:56
Miejscowość: Świnoujście
Pochwały: 1



Postprzez BZIKU 16 Lip 2007, 20:43

Podaj model grafy z tego lapika i daj screena z Menadżer zadań->Wydajność,oraz Everest->rozwin zakładke płyta główna->pamięć....A ile kasy masz na zasiłke..i podaj reszte konfigu kompa od spalonej załki...
I wklejaj miniaturki na forum ze stronki www.up.programosy.pl
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158



Postprzez MK89 16 Lip 2007, 21:57

Model grafy :
Mobile Intel(R) 915GM/GMS,910GML Express Chipset Family (128 MB)

Tutaj screen :
Image


PS. Tutaj nie chodzi o pieniądze.Chciałem się dowiedzieć czy jest możliwość kupienia tego zasilacza, ponieważ i tak mój komputer to straszny złom i chce go wymienić. Ale teraz mam dylemat czy zrobić sobie składaka czy kupić nowy.

Pozdrawiam.
MaTiX89
Awatar użytkownika
MK89
~user
 
Posty: 298
Dołączenie: 30 Paź 2005, 14:56
Miejscowość: Świnoujście
Pochwały: 1



Postprzez BZIKU 16 Lip 2007, 22:03

Malutko ramu...system i karta pożera ci prawie cały zasób,na przeprowadzenie operacji pozostaje ci 84MB...troche za mało...
Składak czy nowy...hmmm wszystko zależy od zawartości skarbonki...
Miałbyś z 7k to mógłbyś kupic to ;)

RUBIKON 300W model : 250X1.
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158



Postprzez Lecter 16 Lip 2007, 22:41

MK89 napisał(a):To mam pytanie czy jest możliwość kupienia takiego zasilacza, bo jakoś nie mogłem znaleść w internecie

nie kupuj znowu tego złoma :!: To jeden z gorszych zasilaczy :wink:

Jak już napisal Bziku w laptopie masz mało ramu jak do xp. Proponuje powyłączać zbedne usługi systemowe i włączyć klasyczny wygląd systemu.
Start>>uruchom>>msconfig>>zakładka uruchamianie i powyłączaj zbędne programy.
Image
Image
Awatar użytkownika
Lecter
~user
 
Posty: 4616
Dołączenie: 26 Gru 2005, 17:00
Pochwały: 303




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości