• Ogłoszenie:

radeon

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

radeon

Postprzez sawio 18 Cze 2007, 15:37

reklama
Wita mam taki problem z karta graficzna a mianowicie wszyatako bylo ok do dzis kiedy chce sobie pograc w cs-a lub w inne malo wymagajace gry.Zauwazylem bardzo mala liczbe klatek.
Z ciekawosci wziolem wlasciwosci sterownika i wszystko jest ok(jest zainstalowany tylko nie moge zmienic ustawien z 16 bitow na 32 bo i tak wlaczy 16,nie moge zmienic opcji odswiezania bo to tez nic nie daje, dodam tylko ze mam swiezo postawiony system i zainstalowane takie same sterowniki jak byly przed formatem)
Obiło mi sie o uszy ze taki problem moze byc zwiazany z tym ze sie akcelerator spalil ale ja sie nie znam dokladnie na kartach graficznycch wiec prosze was o pomoc
Z gory Thx

p.s mam dos starego kopma ale zawsze do prac sie przydaje i do zabawy tez
config to 2.0ghz athlon 768mb ram i ati radeon 9100 ;/
dodm jeszcze ze gdy wszedlem wlasciwosci\ustawienia\zaawansowane\monitor
jest napisane czestotliwosc odswiezania ekranu i bylo na 200
i jest podspodem okienko by zaznaczyc ptaszkiem
"ukryj tryby ktorych monitor nie moze wywietlic
wyczyszczenie tego pola wyboru pozwala na wybranie trybow wyswietlania,ktorych ten monitor nie wyswietla poprawnie.Moze to spowodowac,ze ekranu nie da sie uzyc a sprzet zostanie uszkodzony."
Czy to mozliwe ze przez zbyt duze odswizanie garta mi poszla???
Awatar użytkownika
sawio
~user
 
Posty: 202
Dołączenie: 27 Gru 2005, 00:34
Miejscowość: Z Kątowni
Pochwały: 1



Postprzez snajper$ 18 Cze 2007, 16:16

sawio napisał(a):2.0ghz athlon 768mb ram i ati radeon 9100

To nie jest komputer do grania to przestarzała konstrukcja jeżeli już chcesz grać to w stare gry ;)
Awatar użytkownika
snajper$
~user
 
Posty: 903
Dołączenie: 19 Lut 2006, 17:50
Miejscowość: Okolice krakowa :)
Pochwały: 73



Postprzez Lecter 18 Cze 2007, 21:48

sawio napisał(a):Czy to mozliwe ze przez zbyt duze odswizanie garta mi poszla???

Wtedy raczej monitor uległby uszkodzeniu.


sawio napisał(a):chce sobie pograc w cs-a lub w inne malo wymagajace gry


snajper$ napisał(a):To nie jest komputer do grania to przestarzała konstrukcja jeżeli już chcesz grać to w stare gry

Nie wiem po co to piszesz :roll:
Image
Image
Awatar użytkownika
Lecter
~user
 
Posty: 4616
Dołączenie: 26 Gru 2005, 17:00
Pochwały: 303




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości