• Ogłoszenie:

radeon 9600se i tv out ;/

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

RADEON 9600SE i TV OUT ;/

Postprzez rhm1337 24 Kwi 2006, 15:19

reklama
A Wiec zaczne od tego za znajoma ma karte i kupila kable do podlaczenia jej do Telewizora i wszystkie jest ladnie pieknie pulpit widac na TV wszystko ikonki i te szmery bajery lecz problem zaczyna sie przy wlaczeniu filmu gdy slychac tylko sam dzwiek a obrazu brak.... :/ myslalem ze to wina kodekow lecz na monitorze komputera film jest odtwarzany razem z obrazem i dzwiekiem a na TV slychac tylko dzwiek:/ jesli to brak jakichs sterownikow czy czegos to prosilbym o nazwe ewentualnie numer sterownikow i sobie poszukam chyba ze ktos odrazu zlinkuje to bede wdzieczny:)
pozdrawiam !
Awatar użytkownika
rhm1337
~user
 
Posty: 80
Dołączenie: 17 Maj 2005, 21:18
Miejscowość: Poznań
Pochwały: 4



Postprzez reckomar 24 Kwi 2006, 15:28

Ustaw w sterownikach ekrany na klonowanie i sprawdź,włącz wideo pełnoekranowe i sprawdź, wideo pełnoekranowe ustaw na ekran pomocniczy i sprawdź,albo ustaw TV jako ekran podstawowy i sprawdź(to ostatnie pomaga też,jak nie widać napisów). Mam i zawsze miałem nvidie, więc u mnie jest jak napisałem,ale u ciebie zasady konfiguracji są podobne,więc jak wszystko działa,to napewno pomoże.
Zasiejesz myśl, zbierzesz działanie. Działanie zaowocuje nawykiem, a ten da plon w postaci charakteru. Charakter jest ziarnem,...z którego wykiełkuje twoje
przeznaczenie... życie jest po to żeby się nim cieszyć! KUR** ZA WSZELKĄ CENĘ! I PAMIĘTAJ !,że obok chwil, które można przeżyć się nie przebiega!!!
Awatar użytkownika
reckomar
~user
 
Posty: 829
Dołączenie: 23 Lut 2006, 13:48
Miejscowość: waw.pl.uk
Pochwały: 59



Postprzez mafia435 24 Kwi 2006, 16:26

start-->>Ustawnienia-->>panel sterowania-->>wygląd i kompozycja-->>Ekran-->>Ustawienia-->>zaawansowane-->>"Zakładka z ustawnieniami jak kolega wyżej napisał
reckomar napisał(a):Ustaw w sterownikach ekrany na klonowanie i sprawdź,włącz wideo pełnoekranowe i sprawdź
.

Możliwe że nie instalowałes nic z sterów Ati to nie będziesz miał możliwości wyboru przełączenia preferowanego wyświetlacza. Wtedy możesz sobie sciągnąć stery z strony Ati którą podaje poniżej.
:arrow: Stery
Awatar użytkownika
mafia435
~user
 
Posty: 1620
Dołączenie: 28 Paź 2005, 13:36
Miejscowość: Żory
Pochwały: 79



Postprzez rhm1337 24 Kwi 2006, 17:28

dzieki ze wszelkie info przekaze wszystko kolezance i dam znac czy dziala :)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
rhm1337
~user
 
Posty: 80
Dołączenie: 17 Maj 2005, 21:18
Miejscowość: Poznań
Pochwały: 4




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: wuwunibs oraz 17 gości