• Ogłoszenie:

podkładka dla gryzonia:)

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

podkładka dla gryzonia:)

Postprzez Zawi 23 Lis 2005, 22:08

reklama
Otuż postanowiłem kupić sobie wreszcie porządną podkładke dla mojego gryzonia(mam a4tech opto 315 jak by ktoś pytał:)) - dosyć widoku zmatowiałego lakieru na biurku ale tu pojawia się proble jaką podkładke wybrać dużą małą z materiału plastiku szkła z poduszką na nadgarstek czy bez - prosił bym o opinie i przyblirzone ceny dodam jeszcze że jestem zapalonym graczem ale nie lubie z bardzo strzelanek wiec nie macham mychą na wszystkie strony.
Awatar użytkownika
Zawi
~user
 
Posty: 433
Dołączenie: 21 Lut 2005, 15:12
Miejscowość: Z domu
Pochwały: 27



Postprzez Puma 24 Lis 2005, 10:07

Nie potrzebujesz podkładki, ja też mam optyczną i podkładki nie mam.

A jeśli już musi być to na pewne nie szklena gdyż może niepoprawnie działać mysz optyczna na takiej podkładce.
Awatar użytkownika
Puma
~user
 
Posty: 1925
Dołączenie: 23 Lis 2004, 10:24
Miejscowość: Chojnice
Pochwały: 138



Postprzez Zawi 24 Lis 2005, 19:32

wiem że mycha morze bez podkładki:) ale nie wiem jak długo biurko morze bez podkładki chodzi o to że intensywne uzywanie myszki powoduje ścieranie lakieru na biurku- a kartka papieru przyklejona do blatu nie estetycznie wygląda
Awatar użytkownika
Zawi
~user
 
Posty: 433
Dołączenie: 21 Lut 2005, 15:12
Miejscowość: Z domu
Pochwały: 27



Postprzez meohaw 25 Lis 2005, 12:23

zależnie od kasiorki polecam:
Kup teraz! fUnc F-SERIES 17 -10S |Speed| - 159 zł (mercedes wsrod podkladek, zwieksza szybkosc, tworzywa sztuczne, teflon, itd.)

fUnc F-SERIES 17 -30R |Control| - 159 zł (mercedes wsrod podkladek, zwieksza kontrole/celnosc, tworzywa sztuczne, teflon, itd.)

EVERGLIDE RICOCHET fUnc Killer - 99zl (jestem z niej masakrycznie zadowolony, plastik, kewlar, węgiel)

SteelPad Qck+ - 65 zł (duża, świtna, szmacianka)

Jeśli nie masz zamiaru grać non stop w strzelanki to wez ta ostatnia
ceny z http://h4g.pl
Peace of mind, to be...
Awatar użytkownika
meohaw
~user
 
Posty: 183
Dołączenie: 11 Paź 2005, 11:05
Miejscowość: Chrzanów
Pochwały: 11




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości