• Ogłoszenie:

winfast tv 2000 xp expert

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Winfast TV 2000 Xp Expert

Postprzez jakubat 13 Lis 2005, 23:01

reklama
Witam,
Mam dziwny problem. Zakupiłem sobie wyżej wymieniana kartę TV.
Gdy próbuje zainstalować do niej sterowniki wszystko się zawiesza
podczas "inteligent updating" Później musze przeinstalowywać stery do płyty głównej bo np znikają mi cd-romy :) windows się zawiesza podczas uruchamiania itp. Kartę oddałem do sprzedawcy. Została sprawdzona na innym kompie. Działała ! Tylko u mnie takie problemy z nią mam. Wykonuje wszystkie polecenia zgodnie z instrukcja obsługi.

Moj sprzet:
Gigabyte GA-7N400 Pro2 ( nForce2 )
TwinMOS 2x 256 PC-400 CL2
AthlonXp 2600+ Barton
GeForce 6200GE ASUS (AGP)
Leadtek WinFast TV PVR2000 Expert
Chieftec (GPS-450AA-101A) 400W
Dysk - SG barracuda 120 GB 7200

Próbowałem juz przekładać kartę na inne sloty PCI oraz przeinstalowywać sterowniki. Niestety to nic nie pomogło.

Bardzo proszę o pomoc.
jakubat
~user
 
Posty: 34
Dołączenie: 26 Lip 2005, 21:56



Postprzez sircom 18 Lis 2005, 16:46

Co do cd-romow znikających itp. to wiem że był problem z płytami na nforcach po zainstalowaniu sterownikow ide z płytki od płyty głównej cd-romy nie chodziły wcale albo wieszały sie i znikały :( odinstaluj te stery i od płyty i zobacz wtedy
sircom
~user
 
Posty: 69
Dołączenie: 04 Sty 2005, 01:53
Miejscowość: Złocieniec/Szczecin
Pochwały: 3



Postprzez jakubat 18 Lis 2005, 18:25

niestety to nie jest rozwiazanie. Cd-romy znikaja tylko po blednym zainstalowaniu karty tv. Jak przeinstaluje stery do mojej plyty glownej to wraca wszytko do normy. Probowalem swiezo po instalacji zainstalowac karte tv jednak to nie pomoglo. Moze byc cos takiego ze karta Winfasta nie lubi mojej plyty glownej ? Qumpel ma identyko model i karte tv i mu dziala wszystko ok :) Karte ma nie expert ale delux.
jakubat
~user
 
Posty: 34
Dołączenie: 26 Lip 2005, 21:56




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości