• Ogłoszenie:

Problem z kompem pomocy

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Problem z kompem pomocy

Postprzez BIzON 18 Cze 2004, 13:22

reklama
Mam problem z kompem. Prosze o pomoc :!: Komp sam mi się wyłącza a jak sie wyłaczy to nie chce sie odpalić nie wiem czy to wirus czy co :?: Prosze o pomc sprawa bardzo pilna. Nie wiem juz co robić a może to coś z płytą główną czy z zasilaczem co sie dzieje :?: Błagam niech ktoś pomoże :!: :!: :!:
BIzON
~user
 
Posty: 33
Dołączenie: 17 Cze 2004, 10:44



komp

Postprzez keeper 12 Lip 2004, 18:56

monituj temperature, sprawdź w Biosie jak masz ustawienia wylącznia sie kompa przy przegrzaniu. Zobacz czy wentylator zasilacza pracuje.
Mój osobisty przypadek: zwarcie w zasilaczu robiło sie gdy kurz osiadał na stykach. 8)
Awatar użytkownika
keeper
~user
 
Posty: 39
Dołączenie: 10 Lip 2004, 22:46
Miejscowość: zabrze



Postprzez Jawor 19 Lip 2004, 21:05

Dziwny masz ten problem.... Hmmm być może wiek twojej płyty głównej musi dawać ci się we znaki :P
Podpis:
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 200 znaków
Awatar użytkownika
Jawor
~user
 
Posty: 56
Dołączenie: 08 Mar 2004, 15:22
Miejscowość: WhieStock



Postprzez keeper 20 Lip 2004, 22:24

:lol: sprawdź pamięć, kiedyś miałem podobny problem z pamięcią. dwie kości różnych producentów. Może bawiłeś się w overlocking. :?:
Awatar użytkownika
keeper
~user
 
Posty: 39
Dołączenie: 10 Lip 2004, 22:46
Miejscowość: zabrze



Re: komp

Postprzez koperek 02 Sie 2004, 19:23

keeper napisał(a):monituj temperature, sprawdź w Biosie jak masz ustawienia wylącznia sie kompa przy przegrzaniu. Zobacz czy wentylator zasilacza pracuje.
Mój osobisty przypadek: zwarcie w zasilaczu robiło sie gdy kurz osiadał na stykach. 8)
-------> www.gtagtalaxy.prv.pl <-------- Wejdź a nie pożałujesz
koperek
~user
 
Posty: 12
Dołączenie: 18 Lip 2004, 20:19
Miejscowość: Szczecin




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości