• Ogłoszenie:

irda sf-620

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

IRDA SF-620

Postprzez Conquer 30 Wrz 2005, 08:04

reklama
Kupiłem w/w irde na Allegro, zainstalowałem sterowniki do niej z załaczonej płyty, wszystko wygladało poprawnie ("twoje urzadzenie jest gotowe do uzycia). Mam Siemensa C65, połozyłem blisko adaptera i windows ładnie wykrył (Siemens C65), za pomoca standardowego menadzera wrzuciłem pare tapet na telefon (równiez bez żadnych problemów), zainstalowałem Mobile Phone Manager dla Siemensa i gdy właczam Eksplorator telefonu irda sie rozłacza (urzadzenie jest poza zasiegiem, ale ja go nie ruszałem), myslałem ze to wina programu, wiec zainstalowałem SiMoCo, a tu to samo :(

Prosze o rady :(
Awatar użytkownika
Conquer
~user
 
Posty: 27
Dołączenie: 18 Lip 2005, 13:14



Postprzez semcio 06 Lis 2005, 01:36

Słyszałem, ze problem tkwi w sterowniku.Spróbuj podpasować inny.
semcio
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 20 Sie 2005, 19:54



Postprzez Tom@szek 06 Lis 2005, 02:05

Ech - zrób w ten sposób. Pisałem już o tym niejednokrotnie.
Właściwości-> mój komp -> sprzęt-> menadzer urządzeń-> właściwości IrDA -> tu ustawiasz prędkość połączenia na 115 200 . Restart kompa.
Uruchamiasz MPM manager z podączonym tel. i w zakładce "chyba ustawienia-nie pamiętam juz) dajesz na wyszukanie - powinien Ci znaleźć tel. na COM5 ~~
Tom@szek
 




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości