• Ogłoszenie:

po az kolejny please asus p4v800-x bad flash ??? :(

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

PO AZ KOLEJNY PLEASE ASUS P4V800-X BAD FLASH ??? :(

Postprzez ETERNAL23 28 Lip 2005, 16:55

reklama
Mam problem wczoraj chcialem wykonac flash biosa - i wykonalem - wykorzystalem do tego program znajdujacy sie na cd do glownej "ASUS update" - znalazlem na stronie producenta najnowszy bios sciagnalem i zflashowalem-nastepnie zrobilem reboota i to byl koniec-komp nie chhce sie odpalic-bios sie nie laduje-widac czarny ekran-NIC choc lampka zasilania swieci i od HDD tez, nic sie nie dzieje-POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!! Jak mam odpalic kompa ???

DODAM TYLKO ZE PLYTKA MA CUS TAKIEGO

cyt.ASUS AI BIOS
CrashFree BIOS 2 W przypadku uszkodzenia danych zapisanych w BIOS, ASUS CrashFree BIOS 2 pozwala użytkownikowi na ponowne uruchomienie komputera oraz wykonania automatycznej procedury przywracania danych BIOS dzięki dołączanej płycie „support CD”.
Ale jak to wykonac-bo normalne wlozenie plytki do cd nic nie daje-a klawiatura jest martwa

Bios byl dobry-gdyby nie to programik by go nie przyjal
PROSDZE O KONKRETNE PORADY !!!!!!!
ETERNAL23
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 27 Lip 2005, 19:51



Postprzez QSZI 31 Lip 2005, 18:47

Wiesz co Ci sięstało ? Właśnie usunołeś sobie całkowicie Biosa ! Miałem to samo ale przy innej płycie ! a to "CrashFree BIOS 2" Nie ma Ci czego przywroocić bo to służy do przywracania danych w Biosie a nie całego Biosa ! Moosisz jechać do sklepu gdzie qpiłeś tą płyte i niech Ci wyślą do producenta , bo oni mooszą wgrać na nowo Biosa do twojej płyty !!! A powodem tego było że program nie do końca wgrał nowego biosa lub wgrał z błądem i robiąc reset wyczyścił biosa ! :(
To już jest koniec ... ? Ja już nie moge występować ? <lol2> ;)
Awatar użytkownika
QSZI
~user
 
Posty: 22
Dołączenie: 31 Lip 2005, 17:42
Miejscowość: Kruszwica




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości