• Ogłoszenie:

czy warto czyli wykręcanie radeona 9100

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Czy warto czyli wykręcanie radeona 9100

Postprzez Zawi 25 Lip 2005, 23:37

reklama
Jeżeli taki temat sie powtaża to z gury prepraszam ja mam modem:( i nie moge sobie pozwolić na przeszukiwanie zasobów forum i sieci tak jak bym chciał więc pisze: czy warto założyć lepsze chłodzeni na wspomnianej 9100 64md i wycisnąć z niej siudme poty. Zaznaczam ze wtakich operacjach jestem prawie zielony i ktoś/coś musiało by mi w tym pomuc.

Ps jeżeli już coś takie go było to prosze bez ostrzeżeń już jedno mam na koncie a forum mi się podoba i wylecieć nie chce.
Awatar użytkownika
Zawi
~user
 
Posty: 433
Dołączenie: 21 Lut 2005, 15:12
Miejscowość: Z domu
Pochwały: 27



Postprzez Tom@szek 26 Lip 2005, 08:34

Z tego co wiem 9200 nie podkręcisz a 9100 jest starszy więc chyba to samo.
Tom@szek
 



Postprzez QSZI 31 Lip 2005, 19:10

Nie miasz co się bawić i narażać na koszty odpowiedniego chłodzenia ! Nawet jak by się dało podkręcić ... to napewno nie o dużo ! bo to jest stary model kart, a nawet jak byś podkręcił to Ci praktycznie nic nie da w grach typu HL2 itp. Trzeba mieć karte zgodną z DirectX 9 do tych leprzych gier a twoja karta wspoołpracuje tylko z DirectX 8 więc nawet po podkręceniu nic Ci to nie da :( ! Lepiej tą kase sobie dołuż na nową grafike co ma przynajmniej 128bit'ów, obsługuje DirectX 9 i ma 128Mb za ok. 250zł taką karte spokojnie dostaniesz ...
To już jest koniec ... ? Ja już nie moge występować ? <lol2> ;)
Awatar użytkownika
QSZI
~user
 
Posty: 22
Dołączenie: 31 Lip 2005, 17:42
Miejscowość: Kruszwica




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości