• Ogłoszenie:

Diy przenośne pytanie ssd

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Diy przenośne pytanie ssd

Postprzez bravegril36 26 Mar 2021, 20:58

reklama
Witam wszystkich, czytając w internecie zrozumiałem, że najlepszy przenośny dysk SSD to ten, który sam zbudujesz. Postanowiłem więc zbudować własny, ale napotkałem problem. Nie mogę znaleźć obudów obsługujących zarówno Thunderbolt 3 dla mojego MacBooka, jak i USB 3 dla innych moich urządzeń w domu. A kiedy mam na myśli wsparcie, mam na myśli wsparcie w szybkości. Wygląda na to, że jeśli chcę cieszyć się prędkością Thunderbolt 3 na moim Macu, będę musiał zrezygnować z kompatybilności obudowy z urządzeniami USB 3. A jeśli chcę, żeby był kompatybilny zarówno z USB 3, jak i Thunderboltem, będę musiał zrezygnować z prędkości Thunderbolt 3, a najlepsze, co mogę uzyskać, to USB 3.2 Gen 2. Zastanawiałem się, czy jest jakiś konkretny powód, dla którego obudowy nie są Nie masz kompatybilności z Thunderbolt 3 i USB 3? Dzięki!
bravegril36
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 26 Mar 2021, 20:36



Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości