• Ogłoszenie:

Dziwne chwilowe czarne ekrany na win10

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Dziwne chwilowe czarne ekrany na win10

Postprzez AdamPL234 21 Wrz 2018, 22:00

reklama
Tak jak w temacie, nawet gdy nic nie robię lub w coś gram to niespodziewanie zaskakuje mnie 2-3 sekundowy czarny ekran który utrudnia mi granie lub uniemożliwia mi oglądanie. Mam oryginał Windows 10 Home Edition Retail 64bit, niedawno instalowany był z świeżo przeinstalowanej 7 bo normalnie instalując go z pendrive'a nie mogłem zainstalować przez błąd związany z dyskiem twardym. Tak więc WIN10 instalowałem z poziomu uruchomionego Windows 7. Minęło parę dni i było wszystko ok, ale nagle czarny ekran zaskakuje z monitora. Ktoś wie o co biega?
AdamPL234
~user
 
Posty: 261
Dołączenie: 15 Sie 2015, 14:36
Pochwały: 4



Dziwne chwilowe czarne ekrany na win10

Postprzez bladi1492 24 Wrz 2018, 09:41

AdamPL234, proszę o podanie takich informacji jak : karta graficzna, monitor/ tv, na jakich sterownikach pracujesz.
A potem my będziemy się zastanawiać jak tobie pomóc :)
"Nie rozmawiaj z idiotą bo najpierw zniżysz się do jego poziomu a potem on pobije Cię doświadczeniem..."
Awatar użytkownika
bladi1492
~user
 
Posty: 695
Dołączenie: 12 Cze 2007, 11:00
Miejscowość: Cybinka-Słubice
Pochwały: 51



Dziwne chwilowe czarne ekrany na win10

Postprzez AdamPL234 25 Wrz 2018, 10:48

Karta Graficzna: NVIDIA Geforce 1050 GTX Titan 4GB, Monitor PHILIPS Full HD, Nieco starsze sterowniki karty graficznej bo na nowszych są problemy z wydajnością i z grami, sterowniki instalowałem z płyt w pudełku sterowników, lecz postanowiłem użyć darmowej wersji Driver Booster by zaktualizować ponownie sterownik monitora i jak na razie nic się nie dzieje. Dam znać gdy się zacznie znowu coś dziać z monitorem.
AdamPL234
~user
 
Posty: 261
Dołączenie: 15 Sie 2015, 14:36
Pochwały: 4




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości