• Ogłoszenie:

Nie działająca zintegrowana karta dźwiękowa

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Nie działająca zintegrowana karta dźwiękowa

Postprzez Apokalipsa2006 15 Paź 2015, 16:42

reklama
Witam, dostałem komputer i kolega powiedział że karta dźwiękowa zintegrowana nie działa w nim i kupił kartę dźwiękową.
Moje pytanie brzmi czy jeśli karta dźwiękowa zintegrowana była by spalona to po podłączeniu słuchawek do przedniego panelu, w realteku by mi się coś takiego wyświetliło mimo to ??
Image
Awatar użytkownika
Apokalipsa2006
~user
 
Posty: 592
Dołączenie: 12 Cze 2007, 19:11
Miejscowość: Za cycanopolem jest dom wójta trzeba skręcić w prawo i Ooo xD
Pochwały: 6



Nie działająca zintegrowana karta dźwiękowa

Postprzez bladi1492 21 Paź 2015, 23:45

Tak, więc z doświadczenia wiem że jak karta sieciowa się spali, to powinien w Menedżerze urządzeń pokazać się wykrzyknik przy Karcie dźwiękowej bądź problemy z urządzeniem . Bynajmniej ja tak miałem, jeżeli zatem system prawidłowo widzi kartę i sterowniki całkiem możliwe ze karta dźwiękowa nie uległą uszkodzeniu tylko porty wyjściowe i chipset dźwiękowy jest ok co prowadzi do wyświetlania podłączonego urządzenia pod portami przednimi. Całkiem możiwe że jeżeli byś przylutował tylne wyjścia dźwiękowe to dźwięk by działał o ile żadna z warstw płyty głównej nie jest uszkodzona. :wink:
"Nie rozmawiaj z idiotą bo najpierw zniżysz się do jego poziomu a potem on pobije Cię doświadczeniem..."
Awatar użytkownika
bladi1492
~user
 
Posty: 695
Dołączenie: 12 Cze 2007, 11:00
Miejscowość: Cybinka-Słubice
Pochwały: 51




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości