• Ogłoszenie:

Klawiatura nie działa - tylko na moim pc

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Klawiatura nie działa - tylko na moim pc

Postprzez IrysWWF 02 Maj 2015, 18:13

reklama
Siemka.

Od paru dni walczę z klawiaturą.

Kolega po prosił abym pożyczył mu klawiaturę, odpiąłem ja i za dzwonił że jednak wykombinował, to zostawiłem ja nie podłączona i wyruszyłem z domu do dziewczyny.
Następnego dnia podłączam klawiaturę - nie pali się, wchodzę w Men. Urządzeń - nie ma jej... Res PC - też nie nie dał. Podłączyłem pod laptopa - działa. Znów pod PC - mignęła szybko i wykryto Unknown Device i że PC ma problem z urz.
Odinstalowałem stery chipsetu i na nowo zainstalowałem. Odpowiedzialne za usb 3.0 tak samo. Zmieniałem porty i nadal nic. W końcu po aktualizacji Windowsa res i za działała na chwile ale na początku włażenia PC i zgasła... Znów przy lapku działa (moim i mamy).

I dalej nie wiem co zrobić... Aktualnie mam klawiaturę sąsiada i działa, brata też.

Pomocy...

ed. teraz slychac podlaczenie i widac w menadzerze usb keyboard USB\VID_0A81&PID_0101&REV_0110
Awatar użytkownika
IrysWWF
~user
 
Posty: 546
Dołączenie: 23 Gru 2005, 15:26
Miejscowość: Gdańsk
Pochwały: 21



Klawiatura nie działa - tylko na moim pc

Postprzez Kaktus8 14 Maj 2015, 11:09

spróbuj wyłączyć odłączyć i podłączyć do drugiego wejścia
Kaktus8
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 14 Maj 2015, 11:05
Miejscowość: Poznań



Klawiatura nie działa - tylko na moim pc

Postprzez majga 14 Maj 2015, 16:26

Co to za klawiatura? Może stertowników brakuje?


___________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Niestety, ludzie nie buntują się przeciwko Microsoftowi. Nie znają niczego lepszego - Steve Jobs wypożyczalnia aut poznań
Awatar użytkownika
majga
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 04 Maj 2015, 14:53
Miejscowość: Warszawa




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości