• Ogłoszenie:

Niska prędkość zapisu na pendriva

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Niska prędkość zapisu na pendriva

Postprzez Ledge 05 Cze 2014, 11:22

reklama
Witam

Jakiś czas temu kupiłem pena

GoodRam Twister 16GB USB 2.0:
http://www.euro.com.pl/pendrive-pamieci-usb/goodram-twister-16gb-usb-2-0-czarny.bhtml

W linku który zamieściłem podają informację, że maksymalna prędkość zapisu:11 MB/s, także w innych miejscach w sieci podają takie info - tymczasem u mnie prędkość zapisu jest o połowę niższa, wynosi około 5 MB/s.

Formatowałem go na różne sposoby, nic to nie dawało, pewnie nic się nie da już z tym zrobić, ale zapytać zawsze wolno :wink:
pozdrawiam
Ledge
~user
 
Posty: 964
Dołączenie: 19 Sie 2005, 16:58
Pochwały: 110



Niska prędkość zapisu na pendriva

Postprzez NieWiem 05 Cze 2014, 11:33

Znalazłem podobny temat na innym forum, gdzie też się skarżą na porażająco hiperszybki transfer:
http://forum.pclab.pl/topic/799096-GoodRam-Twister-8GB-niski-transfer/

Myślę, że trzeba to przyjąć po porstu po męsku - prawdopodobnie lepiej nie będzie.

Autor postu otrzymał pochwałę
1. Pomocy udzielam wyłącznie na licencji beerware!
2. Jeśli nie odpowiadam od razu w temacie, to znaczy że mam życie poza internetem. Uszanuj mój dobrowolnie poświęcony czas i nie oczekuj wszystkiego natychmiast. Jeśli nie odpowiadam przez 48 godzin, przyślij PW.

STOP ++> trollom, dzieciom neostrady, emo, Forestom, kotożercom i nienawiści [ nie dotyczy wymienionych wcześniej ]
Image
Awatar użytkownika
NieWiem
~user
 
Posty: 2183
Dołączenie: 19 Cze 2009, 17:01
Miejscowość: Okolice Okolic
Pochwały: 171



Niska prędkość zapisu na pendriva

Postprzez Ledge 07 Cze 2014, 17:08

Dzięki,
szkoda tylko, że robią ludzi w balona podając błędną prędkość zapisu

i nic nie idzie z tym zrobić :(
Ledge
~user
 
Posty: 964
Dołączenie: 19 Sie 2005, 16:58
Pochwały: 110




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości