• Ogłoszenie:

Logitech x-540 ustawienie

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Logitech x-540 ustawienie

Postprzez Siwy07 25 Mar 2014, 15:23

reklama
Witam, dziś przy wolnym czasie chciałem dopieścić swoje głośniczki, bo zbierałem się do tego już dłuższy czas. jednak w żaden sposób nie rozwiązałem swojego problemu.
Otóż problem polega na tym, że gdy słucham muzyki z YT grają wszystkie 5 głośników, gdy włączę funkcje matrix przestają grać tylne dwa.
Odwrotna sytuacja jest gdy słucham muzyki przez którykolwiek program muzyczny. Nie grają mi tylne dwa głośniki, a po włączeniu funkcji matrix załączają.
Nie wiem co z tym zrobić, bo chciałbym korzystać ze wszystkich głośniczków naraz słuchając przez WMP bez funkcji matrix, która zmniejsza mi bass woofera.
Ma ktoś jakiś pomysł ?
ASRock A55iCafe, AMD Athlon II X4 641 2.8 GHz + Tacens Prior, GoodRam DDR3 4096MB, Vertex3D Radeon HD4850 1GB, Western Digital Caviar Blue 1TB, Aerocool AEROPGSVP-450 || Sony Ericsson Elm + 8GB Micro SD HC ||
Siwy07
 
Posty: 178
Dołączenie: 29 Lip 2007, 19:38
Miejscowość: Płock



Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości