• Ogłoszenie:

Laptop problem ze sterownikami usb

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Laptop problem ze sterownikami usb

Postprzez eMaNeTeWu 07 Mar 2013, 19:24

reklama
Witam, mam laptopa acer aspire 5552G i od 3 dni pojawił mi się problem ze złączami usb. Kilka dni temu podłączałem pendrive, myszke, pada - wszystko działało. Natomiast teraz gdy podłączę pada - światełka na padzie sie swiecą ale w urzadzeniach nie ma go, nie ma go w grze, poprostu jak by nie byl podlaczony. Myszka to samo - cos tam od spodu myszki sie zapala ale nie reaguje, pendrive nie odczytuje, aparatu tez nie. Probowalem w kazdym wejsciu usb i lipa. W menedzerze urzadzen mam "Universal Serial Bus Controllers", rozwijam to a tam 5 pozycji o nazwie "Standard enhanced PCI to USB Host Controller" i przy kazdym z nich jest żółty wykrzyknik. Gdy wchodze we wlasciwosci to znajduje tam cos takiego "System Windows nie może załadować sterownika urządzenia dla tego sprzętu. Sterownik może być uszkodzony lub nieobecny. (Kod 39)"
Odinstalowalem sterowniki, potem wyszukalem nowych urzadzen, znalazlo i zainstalowalo cos ale wyskoczyl błąd przy 5 pozycjach i jest nadal to samo. Co robic?

edit : aha, system to windows 7
"Co nie może zabić to wzmocni..."
Awatar użytkownika
eMaNeTeWu
~user
 
Posty: 370
Dołączenie: 08 Gru 2006, 17:25
Miejscowość: obróc się to zobaczysz
Pochwały: 29



Laptop problem ze sterownikami usb

Postprzez eMaNeTeWu 25 Mar 2013, 17:26

zrobiłem format i dziala - można zamknac temat
"Co nie może zabić to wzmocni..."
Awatar użytkownika
eMaNeTeWu
~user
 
Posty: 370
Dołączenie: 08 Gru 2006, 17:25
Miejscowość: obróc się to zobaczysz
Pochwały: 29




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości