• Ogłoszenie:

Dziwnie działający komputer ???

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Dziwnie działający komputer ???

Postprzez Apokalipsa2006 24 Lut 2013, 11:11

reklama
Sorki nie wiem jak to napisać w tytule, a mam wielki problem. Więc zaczeło się od mozilli gdy wchodziłem na mozille wogóle nie chciało się w niej pisać dopóki nie włączyłem klawiatury systemowej, gdy ją włączyłem i byle co napisałem to wtedy mogłem normalnie pisać przez zwykłą klawiature. Potem pojawił się problem tego typu że gdy wcisne L to mnie wylogowuje z użytkownika, gdy wcisne 1 to mi wchodzi w mój komputer itd itd niektóre (nie wszystkie) klawisze po ich wciśnięciu zachowują się dziwnie. tak jak wyżej opisalem dwa klawisze. No więc zdarzyło mi się tak wczoraj ale gdy zresetowałem komputer to było ok, dzisiaj rano włączam i nawet po zrestartowaniu komputera problem nie minął. co to może być ??? proszę was o pomoc.
Awatar użytkownika
Apokalipsa2006
~user
 
Posty: 592
Dołączenie: 12 Cze 2007, 19:11
Miejscowość: Za cycanopolem jest dom wójta trzeba skręcić w prawo i Ooo xD
Pochwały: 6



Dziwnie działający komputer ???

Postprzez razor_71 24 Lut 2013, 11:25

Zacznij od podłączenia innej klawiatury.
I'm the good guy here to save your world
Awatar użytkownika
razor_71
~user
 
Posty: 1623
Dołączenie: 15 Sie 2005, 11:31
Miejscowość: Wrocław
Pochwały: 79



Dziwnie działający komputer ???

Postprzez kajtek77 24 Lut 2013, 11:43

ja bym wszedł w dział bezpieczeństwo i zgodnie z zamieszczonymi tam instrukcjami przeskanował kompa i powklejał logi do wglądu dla forumowych ekspertów
kajtek77
~user
 
Posty: 11
Dołączenie: 23 Lut 2013, 16:17



Dziwnie działający komputer ???

Postprzez Apokalipsa2006 24 Lut 2013, 12:06

Już wiem wszystko :) otóż napisałem to też na innym forum, i gość napisał że wszystko wskazuje na to że przycisk windowsowy jest wciśniety i faktycznie, gumka pod klawiszem się zacieła bo dobrze się nie ułożyła w środku także temat do zamknięcia :)
Awatar użytkownika
Apokalipsa2006
~user
 
Posty: 592
Dołączenie: 12 Cze 2007, 19:11
Miejscowość: Za cycanopolem jest dom wójta trzeba skręcić w prawo i Ooo xD
Pochwały: 6




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości