• Ogłoszenie:

nie działają mi filmy na laptopie

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

nie działają mi filmy na laptopie

Postprzez czarny311 13 Cze 2005, 23:01

reklama
witam mam starszego laptopa i moje pytanie jest takie czy zna ktoś sposób aby zaczeły na nim działać filmy instalowałem kodeki k litle i nic mialem tylko zieloną tablice podam może co ma mój laptop procek to intel pentium 266mmx system win XP grafa chips and tech F68554 HIQVISION i tu problem nie mogę znaleść na win XP ram 160 cd nie wiem ale wydaje mi się że pewnie to kwestia dobrania odpowiednich kodeków jak już jakieś załadowałem to miałem pokaz slajdów wszystko się cieło może ma ktoś jakiś pomysł za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuję i pozdrawiam
czarny311
~user
 
Posty: 26
Dołączenie: 25 Sty 2005, 01:00



Postprzez andriu37 20 Cze 2005, 23:30

mialem kiedys podobny problem, nie znalazlem na niego skutecznego sposobu jednak kiedy zmienilem glebie kolorow z 32bitow na 16bitow to pokaz slajdow jak i zdarzajacy sie z nim problem ze skalowaniem obrazu same zniknely (jest to pewien sposob ale nie rozwiazanie bo gorzej sie oglada w 16 bitowych kolorach)
andriu37
~user
 
Posty: 36
Dołączenie: 20 Cze 2005, 17:16
Pochwały: 2



Postprzez czarny311 21 Cze 2005, 23:15

szkoda poprostu myślałem że ktoś ma na to lekarstwo jednak postaram się być cierpliwy i być może znajdzie się ktoś kto będzie w stanie mi pomóc jednak za wskazówki wielkie dzięki
czarny311
~user
 
Posty: 26
Dołączenie: 25 Sty 2005, 01:00



Postprzez QsHyh 23 Cze 2005, 18:12

andriu37 napisał(a):mialem kiedys podobny problem, nie znalazlem na niego skutecznego sposobu jednak kiedy zmienilem glebie kolorow z 32bitow na 16bitow to pokaz slajdow jak i zdarzajacy sie z nim problem ze skalowaniem obrazu same zniknely (jest to pewien sposob ale nie rozwiazanie bo gorzej sie oglada w 16 bitowych kolorach)


Morał z tego jest taki, że twój sprzęt prawdopodobnie wymięka, jest za słaby i już. Sam widzisz, jeśli zmiana głębi kolorów pomogła (ja tak robie w gierach, zawsze na 16bit). Też miałem kiedyś CPU 266 (cweleron) i już z czasem zaczynały się przycinac filmy, te w lepszej jakości... Takie jest moje zdanie, może się myle.
QsHyh
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 23 Cze 2005, 17:02




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości