• Ogłoszenie:

Kupić nowy komputer czy ulepszyć ???

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Kupić nowy komputer czy ulepszyć ???

Postprzez Danielcio 27 Lis 2010, 14:53

reklama
Witam!
Mój problem polega na tym ,że zastanawiam się czy wymienić mojego 6 letniego komputera na innego czy po prostu go ulepszyć ?:) A mianowicie chodziło mi w moim komputerze na start wymienić pamięć RAM , a później karta graficzna itp. Może najpierw przedstawię moje wymagania kompa czyli tak : Procesor: AMD Atholn(tm) 64 Processor 3200+ 2.00Gz , Ram: 1GB Ram , Karta graficzna NIVIDA GeForce 7300 GS. Czyli tam mój obecny 1 GB ram chcę dodać do niego 2 GB ramu abym miał 3 ram ( bo ponoc windows czyta tylko 3.3 GB) no a póżniej to kartę graficzną . I ta narazie wszystko co chcę jak coś to jestem zielony w takich sprawach jak cos do konca nie wytłumaczyłem to piszcie . A tak to z góry dzięki :)
Zielony jestem ułłła Zielony jestem ułłła :):P
Danielcio
~user
 
Posty: 17
Dołączenie: 31 Mar 2010, 23:13



Kupić nowy komputer czy ulepszyć ???

Postprzez Mikou@j 27 Lis 2010, 14:56

Przede wszystkim podajemy całą konfigurację kompa, razem z marką i mocą zasilacza
zanim-poprosisz-o-pomoc-w-tym-dziale-gt-przeczytaj-vt70280.html
Po drugie 6 letniego kompa nie opłaca się modernizować, lepiej kupić nowego, którego będzie można modernizować.
bo ponoc windows czyta tylko 3.3 GB

nie ponoć, tylko naprawdę, i nie windows jako taki, ale 32-bitowy.
ASUS TUF Gaming FX505DT R5-3550H/16GB || XBOX ONE + LG 43UJ6307 || Nintendo Switch ||
Image
"Nothing is true, everything is permitted"
NIE POMAGAM NA PW :!:
Awatar użytkownika
Mikou@j
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 12734
Dołączenie: 03 Sty 2006, 21:48
Miejscowość: Katowice
Pochwały: 1007




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości