• Ogłoszenie:

Problem z hp compac 6735

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Problem z hp compac 6735

Postprzez waski_rk 09 Maj 2009, 21:35

reklama
Problem jest dosyć dziwnej natury, prawie jak by procesor się grzał, ale prawie robi wielką różnicę. Otóż notebook się ładnie uruchamia, ładuje system, po chwili pracy (różnie to bywa, 2 minuty - 2 godziny) wyłącza się matryca, nie można nic zrobić, żadnej reakcji na jakiekolwiek klawisze lub ich kombinacje, tylko reakcja dla klawisza włączającego i wyłączającego komputer, a po kilkunastu sekundach komputer samoczynnie uruchamia się ponownie ( o ile wcześniej nie przytrzyma się tego przycisku włączającego). Nie wydaje mi się żeby to były temperatury na procesorze gdyż stało się to samo przy próbie naprawienia win. z płyty instalacyjnej. Jakiś dłuższy czas temu na laptopa został rozlany sok, co jednak udało się oczyścić, i po tem pracował normalnie, aż do teraz. Rozebrałem go, i nie zauważyłem żadnych zmian na płycie głównej ani innych komponentach. Multimetr również nie wskazał żadnych anomalii w związku z napięciem. Nie wiem co mam zrobić. Czy to może być infekcja? Próbowałem go przeskanować zainstalowanym na nim avastem ale nie dotrwał do końca skanowania. Format pomoże? Komputer to Intel dwurdzeniowy 2Ghz, 1GB ram, karta graf bliżej mi nie znana, sys. Win Vista Ultimate SP1.
Każde rozsądne pomysły mile widziane. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
waski_rk
~user
 
Posty: 108
Dołączenie: 29 Lip 2006, 18:17
Miejscowość: Wejherowo
Pochwały: 1



Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości