• Ogłoszenie:

Dziwny problem z drukowaniem hp photosmart c4280

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Dziwny problem z drukowaniem hp photosmart c4280

Postprzez użytkownik 09 Kwi 2009, 10:45

reklama
Hej!

Mam problem z drukowaniem w drukarce HP Photosmart C4280...
Do rzeczy... mam ja sobie obrazek (15cmx10cm)... i chce go wydrukować na papierze fotograficznym... i wczoraj jak próbowałem to tylko drukarka brała papier... coś się działo i wypluwała pustą kartkę... i nic... ani z PS nie mogłem to wydrukować, ani z IrfanView, ani z jakieś aplikacji od HP...
No i dziś załączam kompa i drukuje... patrzę i się drukuje... ale że coś było źle skalibrowane to obrazek był większy niż kartka (nie mam pojęcia czemu... mam wszystko dobrze... rozmiar, rozdzielczość) no i anulowałem drukowanie w połowie... i jak już zmniejszyłem obrazek to daje "Drukuj" i znów... wypluwa pustą kartkę... nawet nie zaczyna drukować tylko przeciąga przez ten swój mechanizm i nic...

A ważne jest też to, iż w międzyczasie wydrukowałem sobie jakiś text i wszystko było w porządku... ale kiedy raz dałem żeby drukowało stronę próbna, to znów nic... wszedłem gdzie indziej i też dałem stronę próbną i wydrukowało o.O... ja już nie wiem co jest grane...

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam Użytkownik

Dodano 09.04.2009 10:13:24:
Edit:

Już chyba wiem co było problemem...
Miałem za mało miejsca na dysku C: xD ale czemu nie pokazywal ze to wlasnie to?

Mam nadzieje, ze komuś sie to przyda...
Pozdrawiam ^^
10.02.08
moja pierwsza setka postow na forum :)
Awatar użytkownika
użytkownik
~user
 
Posty: 280
Dołączenie: 16 Wrz 2006, 12:50
Pochwały: 33



Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości