• Ogłoszenie:

Głosniki 5.1

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Głosniki 5.1

Postprzez qweasdzxc 06 Sty 2009, 19:52

reklama
Witam. Odrazu uprzedze ze nie wiem co sie dzialo z glosnikami podczas mojej nieobecności! Wiec tak... wczoraj wylaczajac kompa dzwiek był... jeszcze rano wlaczylem na chwile PC i takze byl... ok poszedlem do szkoły... szcześliwy(?) iz mam wolne popoludnie usiadlem na kompie... patrze!Rodzice mi remont zrobili... biurko na 2 stronie cos podokrecane do scian itp... Ok fajnie to wyglada ^^ Ale do rzeczy właczam sobie Winapa i co? NIC Puszczam glosniki na full i nic... nawet tego szumu nie ma jak sie daje glosniki na full a nic nie leci... Mysle ze zaktualizje DirectX, sciagam ver Nov. 2008 ok instluje, reset, Nic... Dalej nic nie slychac... Moze coś z kablami? Znowu wszystko wylaczam i cale glosniki od nowa podlaczane... to takze nie pomoglo... Dzwiek jest tylko slyszalny przez słuchawki Wiec mozna wyeliminowac uszkodzenie Karty dziekowej... nie sądze takze iz to wina glosnikow... co nagle tak przestaly dzialać?

Głosniki:

Creative SBS 580 5.1

Karta dźwiekowa:

Jakas zintegrowana 7 kanalowa
- Realtek ALC850 7.1channel AC'97 audio codec
Jak sa podłączone głosniki do kompa
http://up.programosy.pl/view/dsc00003_13.jpg.html
Awatar użytkownika
qweasdzxc
 
Posty: 165
Dołączenie: 20 Maj 2007, 20:15
Pochwały: 2



Głosniki 5.1

Postprzez DeadOrAlive 06 Sty 2009, 20:52

qweasdzxc napisał(a):nie sądze takze iz to wina glosnikow...

czemu nie... :?:
wyjmij wszystkie wtyczki z karty dźwiękowej, włącz zestaw, daj na full głośność i dotknij każdej z wtyczek, jeśli wzmacniacz jest ok, to w czasie dotykania wtyczek powinno być słychać buczenie w głośnikach.
Awatar użytkownika
DeadOrAlive
~user
 
Posty: 10790
Dołączenie: 02 Cze 2005, 19:58
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Pochwały: 511



Re: głosniki 5.1

Postprzez qweasdzxc 06 Sty 2009, 21:05

DeadOrAlive napisał(a):
qweasdzxc napisał(a):nie sądze takze iz to wina glosnikow...

czemu nie... :?:
wyjmij wszystkie wtyczki z karty dźwiękowej, włącz zestaw, daj na full głośność i dotknij każdej z wtyczek, jeśli wzmacniacz jest ok, to w czasie dotykania wtyczek powinno być słychać buczenie w głośnikach.

Niestety nic nie było słychać :(
Awatar użytkownika
qweasdzxc
 
Posty: 165
Dołączenie: 20 Maj 2007, 20:15
Pochwały: 2



Głosniki 5.1

Postprzez DeadOrAlive 06 Sty 2009, 21:25

qweasdzxc napisał(a):Niestety nic nie było słychać

czyli głośniki nie halo... na gwarancji :?:
Awatar użytkownika
DeadOrAlive
~user
 
Posty: 10790
Dołączenie: 02 Cze 2005, 19:58
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Pochwały: 511



Re: głosniki 5.1

Postprzez qweasdzxc 06 Sty 2009, 22:05

DeadOrAlive napisał(a):
qweasdzxc napisał(a):Niestety nic nie było słychać

czyli głośniki nie halo... na gwarancji :?:

Gwarancja jest ale nie podbita ^^ A głosniki jakies 4-5 Miesiecy temu kupowane :( Czyli zepstue... ;/ Ech...
Awatar użytkownika
qweasdzxc
 
Posty: 165
Dołączenie: 20 Maj 2007, 20:15
Pochwały: 2




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości