• Ogłoszenie:

Problem z komputerem - windows nie laduje

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Problem z komputerem - windows nie laduje

Postprzez piwo18 06 Lip 2012, 11:34

reklama
Witam
Mam problem z komputerem.
Komputer uruchamia się, przechodzi testy POST.
Po czym pokazuje komunikat jak ma być odpalony windows (normalnie, tryb awaeryjny, awaryjny z obsluga sieci itp.)
jaki kolwiek bym nie wybrał to i tak windows sie nie wczytuje, prezentuje to moj filmik w pod linkiem:
http://matematyka.konin.pl/1.wmv

Stwierdziłem, że to może być procesor? Spalony? Jak myślicie?

Po tym jak steiredziłem ze to procek nawalil, chciałem go wyjac, ale nie moge poradzic sobie z radiatorem, nie moge go zdjac, ani podwazajac z jeden ni to z drugiej strony
w zalaczniku zdjecia mojego radiatora, moze ktos poradzi jak to zdjac.

Prosze o pomoc:)
Załączniki
IMG_0070[2].JPG
Prawa klamra od radiatora
IMG_0071[1].JPG
lewa klamra od radiatora
IMG_0073[1].JPG
widok z lotu ptaka :)
IMG_0072[1].JPG
widok z wysokiego lotu ptaka :)
piwo18
~user
 
Posty: 15
Dołączenie: 17 Maj 2011, 13:50
Pochwały: 1



Problem z komputerem - windows nie laduje

Postprzez pij11 06 Lip 2012, 11:50

kiedys tez mialem taki problem. windows caly czas nie chcial zaskoczyc. rozwiazaniem tego problemu u mnie okazalo sie zainstalowanie nowego windowsa. potem 3 miechy pozniej znowu takie cos mi sie pojawilo i za pierwszym razem tego komunikatu wybralem ostania dobra konfiguracja. do tej pory nei mialem zadnych problemow z uruvhsmianiem (oprocz problemow z BIOS ale to tam inna sprawa XD) komputera.

nie znam sie ale mysle ze ten komunikat nei pojawilby ci sie gdybys mial cos z procesorem XD. wyjmowac procesora nei radze bo to zmusza do kolejnego posmarowania go pasta termoizolacyjna. (chyba)
pij11
~user
 
Posty: 15
Dołączenie: 23 Cze 2012, 20:56



Problem z komputerem - windows nie laduje

Postprzez piwo18 06 Lip 2012, 11:56

Windows jest sprawny, testowałem dysk twardy na innym komputerze
piwo18
~user
 
Posty: 15
Dołączenie: 17 Maj 2011, 13:50
Pochwały: 1




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości