• Ogłoszenie:

Dziwne zacinanie się laptopa

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Dziwne zacinanie się laptopa

Postprzez arusiek 22 Lis 2011, 20:08

reklama
Witam,
mam problem z laptopem, otóż jak grałem ostatnio albo rozmawiałem przez komunikatory laptop mi się wyłączał, stwierdziłem, że to przez temperaturę, przeczyściłem i kupiłem podstawkę chłodzącą, jednak problem się powtarza gdy gram, nie wiem dlaczego, program od temp. pokazuje dobre temp. jednak nie mogę tego sprawdzić przy "zwieszce", nawet bluescreen mi się nie pokazuje, czy ktoś ma jakiś pomysł ?
dziękuje i pozdrawiam (mam nadzieję, że dobrze trafiłem z tematem)
Awatar użytkownika
arusiek
~user
 
Posty: 128
Dołączenie: 30 Lip 2006, 17:41



Dziwne zacinanie się laptopa

Postprzez sieman0 22 Lis 2011, 21:25

Możliwe, że występuje nagle skok temperatury i RESET którym broni się laptop przed Overheat-em. Czy pasta termo-przewodząca nie jest wyschnięta pod procesorem i innymi układami objętymi przez chłodzenie?

Sprawdź czy ładowarka podaje te napięcie które jest zaznaczone na naklejce od producenta (na ładowarce).

Pozdrawiam
HTC One (M7) Black 32GB, Original Android 4.4.3 @ Sense 6.0.
Image
Awatar użytkownika
sieman0
~user
 
Posty: 589
Dołączenie: 05 Maj 2009, 12:12
Miejscowość: Siemiatycze
Pochwały: 104



Dziwne zacinanie się laptopa

Postprzez arusiek 22 Lis 2011, 21:59

a więc jutro sprawdzę jak go rozkręcę od spodu ino ładowarka ? jak chodzi na baterii ? a co do tego "RESET" komputer się zawiesza nie resetuje się sam.
ale mimo wszystko sprawdzę jeszcze to/te napięcie
Kod: Zaznacz wszystko
Wartość napięcia   12551 mV
znalazłem tylko coś takiego w everest innego pomysłu nie mam ?
Awatar użytkownika
arusiek
~user
 
Posty: 128
Dołączenie: 30 Lip 2006, 17:41




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości