• Ogłoszenie:

Problem z nagrywarką, resetuje się komp

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Problem z nagrywarką, resetuje się komp

Postprzez Pustelnik 25 Gru 2008, 16:03

reklama
Witam, pierwsze moje pytanie, jak można sprawdzić jaką się ma nagrywarkę ?? :D
Bo jestem u wujka i nie wiem jaką on ma nagrywarkę, czy everest to sprawdzi? bo nie chcę w ciemno instalować, a jeżeli nie sprawdzi to jaki inny program by to sprawdził?
Bo problem mój jest taki, że komp się resetuje gdy chce coś zgrać z płytek DVD+R, nie wiem, może nagrywarka obsługuje tylko dvd-R ? nie mam pojecia.
W czym może być problem?
Z góry dzieki.

Dodano 25.12.2008 15:12:34:
edit: czy to może być za słaby zasilacz?? ale przecież cd płytki normalnie chodzą... ta konfiguracja w podpisie to nie jest ten komp.
Awatar użytkownika
Pustelnik
~user
 
Posty: 639
Dołączenie: 20 Sty 2006, 15:52
Miejscowość: -: -: >Śląsk< :- :-
Pochwały: 12



Problem z nagrywarką, resetuje się komp

Postprzez Gazprom 26 Gru 2008, 00:34

Powodów może być bardzo dużo. Rozpocznuj od poczytania poszczególnych tematów :arrow: HOP
"Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami"

*Ernest Hemingway*
Awatar użytkownika
Gazprom
~user
 
Posty: 591
Dołączenie: 17 Mar 2008, 21:52
Pochwały: 10



Problem z nagrywarką, resetuje się komp

Postprzez Pustelnik 26 Gru 2008, 15:59

a dzięki :) ale już chyba wiem w czym jest problem, wydaje mi się, że wina leży po stronie płyt, u mnie działają ok, wszystko się da z nich zgrać, natomiast u nagrywarki mojego wujka komp się resetuje, istnieje takie coś jak konflikt między nagrywarką a np. jakimiś określonymi płytami z danej firmy?
Z płyt innej firmy da się wszytko zgrać u niego a z tych nie, więc chyba wina płyt.
pozdro.
Awatar użytkownika
Pustelnik
~user
 
Posty: 639
Dołączenie: 20 Sty 2006, 15:52
Miejscowość: -: -: >Śląsk< :- :-
Pochwały: 12



Problem z nagrywarką, resetuje się komp

Postprzez Gazprom 26 Gru 2008, 16:19

Jeżeli płyty innych firm działają bez problemów to w istocie może tak być. Czasami można się spotkać z instrukcjami obsługi (nagrywarki do komputera czy do telewizora), w których są wyszczególnione nazwy producentów płyt CD/DVD, które lepiej jest używać (przynajmniej wg producenta napędu :) ).
"Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami"

*Ernest Hemingway*
Awatar użytkownika
Gazprom
~user
 
Posty: 591
Dołączenie: 17 Mar 2008, 21:52
Pochwały: 10




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości