• Ogłoszenie:

budzik przy wylaczonym kompie

Dyskusje na tematy związane z problemami sprzętowymi - komputery, podzespoły, akcesoria... oraz sprzęt RTV

Budzik przy wylaczonym kompie

Postprzez offca 17 Maj 2006, 20:53

reklama
Mam pytanie. Czesto korzystam z kompa jako budzika. Problem w tym ze za kazdym razem musze wchodzic do biosu i ustawiac godzine zalaczenia i osobno program 'Budzik' w windowsie. Czy jest moze jakis program ktory cos ustawi tak ze jak wylacze kompa to sam sie zalaczy o odpowiedniej godzinie i powiedzmy pusci mi jakas mp3?

ps: szukalem na googlach i na szukajce ale nie znalazlem nic takiego...
AMD Athlon 64 3000+; 1024MB RAM DDR400; RadeON X600 Pro; HDD 120GB S-ATA Caviar; DVD-RW Lite-ON...
offca
~user
 
Posty: 71
Dołączenie: 23 Paź 2005, 16:36
Miejscowość: Żory
Pochwały: 3



Postprzez al bandi 17 Maj 2006, 20:56

Budzik 1.04

Budzik to aplikacja, która jest w stanie obudzić Cię o każdej porze. Jako dźwięku budzącego możesz użyć swojego ulubionego utworu MP3/WAV lub standardowego dźwięku budzika. Masz możliwość zaprogramowania godziny budzenia na każdy dzień tygodnia lub wyłączenia budzenia w wybrany dzień. Program jest bardzo prosty w konfiguracji. Wystarczy ustawić odpowiednią godzinę, wybrać typ budzenia, zapisać ustawienia, zminimalizować i pójść spać. Program zajmie się nami nad ranem.
W najnowszej wersji zmieniono widok okna głównego oraz wprowadzono kilka usprawnień.


Autor postu otrzymał pochwałę
al bandi
~user
 
Posty: 819
Dołączenie: 23 Gru 2005, 19:34
Miejscowość: z Działdowa
Pochwały: 40



Postprzez DeadOrAlive 17 Maj 2006, 20:57

al bandi ->
offca napisał(a):ak wylacze kompa to sam sie zalaczy o odpowiedniej godzinie

Żaden program nie właczy ci wyłaczonego komputera.
Awatar użytkownika
DeadOrAlive
~user
 
Posty: 10790
Dołączenie: 02 Cze 2005, 19:58
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Pochwały: 511



Postprzez krisu 17 Maj 2006, 21:00

takie rzeczy to tylko w biosie :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
krisu
~user
 
Posty: 1761
Dołączenie: 16 Gru 2005, 22:39
Pochwały: 84



Postprzez reckomar 18 Maj 2006, 11:48

No niestety co racja to racja, uruchomienie kompa ... tylko bios , lub hardware, to zn. karta sieciowa,modem,klawiatura,myszka itp.. niestety ... oczywiście z tego co mi wiadomo ... ale może już ktoś wymyślił jakieś urządzonko hardware,które dało by o danej godzinie kompowi automatyczny impuls do włączenia ? ... jak ja na to wpadłem,to pewnie już ktoś coś takiego zbudował :roll: ?
Zasiejesz myśl, zbierzesz działanie. Działanie zaowocuje nawykiem, a ten da plon w postaci charakteru. Charakter jest ziarnem,...z którego wykiełkuje twoje
przeznaczenie... życie jest po to żeby się nim cieszyć! KUR** ZA WSZELKĄ CENĘ! I PAMIĘTAJ !,że obok chwil, które można przeżyć się nie przebiega!!!
Awatar użytkownika
reckomar
~user
 
Posty: 829
Dołączenie: 23 Lut 2006, 13:48
Miejscowość: waw.pl.uk
Pochwały: 59



Postprzez offca 18 Maj 2006, 13:15

No szkoda... :( A zeby sie dalo jakos w Biosie zrobic tak zeby mi sie w roznych dniach zalaczal o roznych godzinach? U mnie w biosie tak akurat nie ma ale moze ktos ma cos takiego to moglby mi zrzucic swojego np programem @Bios.. A programu budzik uzywam tylko ze musze bawic sie w biosie...
AMD Athlon 64 3000+; 1024MB RAM DDR400; RadeON X600 Pro; HDD 120GB S-ATA Caviar; DVD-RW Lite-ON...
offca
~user
 
Posty: 71
Dołączenie: 23 Paź 2005, 16:36
Miejscowość: Żory
Pochwały: 3



Postprzez reckomar 18 Maj 2006, 14:21

offca napisał(a):zrzucic swojego np programem @Bios

w Biosie zrobic tak zeby mi sie w roznych dniach zalaczal o roznych godzinach?


nie widziałem tak rozbudowanej funkcji w biosie , a biosy nie są uniwersalne,więc z innej płyty by nie pasował ;)
Zasiejesz myśl, zbierzesz działanie. Działanie zaowocuje nawykiem, a ten da plon w postaci charakteru. Charakter jest ziarnem,...z którego wykiełkuje twoje
przeznaczenie... życie jest po to żeby się nim cieszyć! KUR** ZA WSZELKĄ CENĘ! I PAMIĘTAJ !,że obok chwil, które można przeżyć się nie przebiega!!!
Awatar użytkownika
reckomar
~user
 
Posty: 829
Dołączenie: 23 Lut 2006, 13:48
Miejscowość: waw.pl.uk
Pochwały: 59




Powróć do Hardware

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości