• Ogłoszenie:

Se psp fon jednak nie wyjdzie!?

Konsole nowej generacji, konsole stacjonarne, specyfikacje techniczne.
Ogólna dyskusja na temat konsol oraz emulacji.

Se psp fon jednak nie wyjdzie!?

Postprzez UszatyPL 17 Sty 2009, 23:35

reklama
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=44737

od dwóch lat spekualcje że jednak go tworzą a tu dziś news ze chyba raczej nie ujży światła dziennego :lipa: w tym temacie dajcie swoje opinie, możecie takżę podawać ciekawe linki bo dużo takich widziałem.Moja Opinie : Szkoda! a także błąd sonego bo byli by pierwszymi w tej branży:)bo i iPhone raczej jeszcze nie zaliczymy do przenośnych konsoli :P
Nigdy nie mów nigdy..
Intel Core 2 Duo E8400 3GHz + 4 GB RAM + GeForce GTX 280 :)
Zapraszam na mój kanał na youtube :) znajduje się tam mój serial zrobiony w GTA IV
Awatar użytkownika
UszatyPL
~user
 
Posty: 458
Dołączenie: 10 Gru 2008, 21:53
Miejscowość: Pomorze
Pochwały: 2



Se psp fon jednak nie wyjdzie!?

Postprzez kajtekjr 17 Sty 2009, 23:53

Hmm.. jak dla mnie to trochę chybiony pomysł z tym PSP z modułem GSM... ;] ..Jeśli juz chce się pograć na telefonie to można kupić PDA z odpowiednią ilościa RAM i mocnym prockiem i wtedy można emulować nawet gry z PSX'a :P ..A jeszcze trochę i pewnie bedzie możliwość emulacji gier z PSP.. ;)
Osobiście nie kupiłbym takiego telefonu ;)
Fotografia motoryzacyjna ---> WWW
Awatar użytkownika
kajtekjr
~user
 
Posty: 8079
Dołączenie: 06 Paź 2005, 15:39
Miejscowość: Września
Pochwały: 306



Se psp fon jednak nie wyjdzie!?

Postprzez UszatyPL 18 Sty 2009, 00:10

lepsze tytuły na psp wg mnie:D:D
Nigdy nie mów nigdy..
Intel Core 2 Duo E8400 3GHz + 4 GB RAM + GeForce GTX 280 :)
Zapraszam na mój kanał na youtube :) znajduje się tam mój serial zrobiony w GTA IV
Awatar użytkownika
UszatyPL
~user
 
Posty: 458
Dołączenie: 10 Gru 2008, 21:53
Miejscowość: Pomorze
Pochwały: 2



Se psp fon jednak nie wyjdzie!?

Postprzez kajtekjr 18 Sty 2009, 00:22

Takich tytułów jak GT, GT2, Crash Bandicoot 3 czy FF7 nie pobije żadna gra na PSP.. ;] ..ale cóż, każdy może mieć swoje zdanie.. :P
Fotografia motoryzacyjna ---> WWW
Awatar użytkownika
kajtekjr
~user
 
Posty: 8079
Dołączenie: 06 Paź 2005, 15:39
Miejscowość: Września
Pochwały: 306



Se psp fon jednak nie wyjdzie!?

Postprzez Tujus 18 Sty 2009, 00:58

kajtekjr napisał(a):Takich tytułów jak GT, GT2, Crash Bandicoot 3 czy FF7 nie pobije żadna gra na PSP.. ;] ..ale cóż, każdy może mieć swoje zdanie..

A co za problem emulowac gierki z PSXA na PSP? Sam gralem w FF7 na PSP i na prawde polecam!
Tujus
~user
 
Posty: 223
Dołączenie: 28 Maj 2005, 13:02
Pochwały: 12



Se psp fon jednak nie wyjdzie!?

Postprzez Robert 18 Sty 2009, 00:59

UszatyPL napisał(a):a także błąd sonego bo byli by pierwszymi w tej branży

sciana a Ngage?

Dobrze ,że tego nie robią. Konsola jest do grania, telefon do dzwonienia. Połączenie obu tych rzeczy jak dla mnie nie ma sensu.
Awatar użytkownika
Robert
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 6403
Dołączenie: 21 Mar 2006, 22:52
Miejscowość: ...
Pochwały: 352



Re: se psp fon jednak nie wyjdzie!?

Postprzez BZIKU 18 Sty 2009, 02:10

Robert napisał(a):Dobrze ,że tego nie robią. Konsola jest do grania, telefon do dzwonienia. Połączenie obu tych rzeczy jak dla mnie nie ma sensu.

Tak jak dla mnie połaczenie telefonu,aparatu foto,pralki do prania i wibratora...To co nie podoba się nam-spodoba się innym.Rynek jest elastyczny.Ludzie lubią gadżety-jest moda na lans...wiec czemu nie?Moze osobiscie bym tego nie kupił;ale znaleźli by się nabywcy ;) ... Money is money Yogi ;) Zobacz i lu narzeka i pluje/psioczy na Iph,a kuknij i lu posiada...Heh......
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158



Se psp fon jednak nie wyjdzie!?

Postprzez kajtekjr 18 Sty 2009, 03:14

Tujus napisał(a):A co za problem emulowac gierki z PSXA na PSP?

Żaden, ale po co kupować PSP żeby emulować PSX'a ? Nie ma jeszcze takiej gry dla której chciałbym kupić PSP, a na PSX'a jest ich wiele i można pograć za dużo mniejsza kasę.. :P
Ah, pamiętam te czasy gdy pykałem całe noce w FF albo w GT... :cry: Łezka się w oku kręci.... :lol:

BTW. Nowego PSP Slim można kupić w cenie X360 który wg. mnie ma dużo większą i ciekawszą bibliotekę gier niż PSP... Za PSP przemawia jedynie mobilność... Ale co mi z takiej mobilności jak podróżuje bardzo rzadko... ? W takiej sytuacji lepsze jest PDA, które wykorzystuje w 100 % i jeszcze gdy sie zdarzy dłuższa podróż może wyemulować gry z dzieciństwa.. ;)

Robert napisał(a):Ngage?

No właśnie po Ngage widać że połączenie konsoli i telefonu do niczego nie prowadzi.. ;] ..Ani się na tym dobrze nie grało, ani dobrze pisało smsy, nawet sie dobrze nie dzwoniło, bo uczucie było takie jakbyś rozmawiał przez pustak.. ;]
Fotografia motoryzacyjna ---> WWW
Awatar użytkownika
kajtekjr
~user
 
Posty: 8079
Dołączenie: 06 Paź 2005, 15:39
Miejscowość: Września
Pochwały: 306



Se psp fon jednak nie wyjdzie!?

Postprzez Wojtaz 18 Sty 2009, 06:17

Przeciez wyszedl (albo to tylko prototyp) jakis SE do gier, co mial 2 przyciski dedykowane do gier...
Teraz jest PSP 3k, a niedlugo pewnie bedzie 4k..
Kajtus watpie, zeby wyszedl jakis emulator PSP na PDA.. Kiedys wyszedl emulator aplikacji "SAM", ale bardzo duzo zzeral CPU i RAM...
A co do PSP, to zaluje mojego UMD DOOR BACK, moze dorwe gdzies srebrnego...
Masakra pisac te posty na telefonie, ktorym jak zapelnie 9 linijek, to ma czas opoznienia 1s na jeden znak... Ale to tylko w Operze.
MSI 770-G45 + AMD Athlon II X2 245 2.9GHz + GoodRam 2GB 1333MHz + Samsung 500GB + Zotac GeForce GTS-250 512MB DDR3 + Fortron 400W + Logitech X-540 + LG L1730P + Microsoft Windows Professional 64bit
Wojtaz
~user
 
Posty: 2042
Dołączenie: 12 Paź 2007, 18:50
Pochwały: 69



Se psp fon jednak nie wyjdzie!?

Postprzez kajtekjr 18 Sty 2009, 10:25

Wojtaz napisał(a):Kajtus watpie, zeby wyszedl jakis emulator PSP na PDA..

Ja nawet nie czekam na taki emulator.. ;] ..Bo wg. mnie gry na PSP są po prostu słabe, tak samo jak na NDS'a.. ;)
Fotografia motoryzacyjna ---> WWW
Awatar użytkownika
kajtekjr
~user
 
Posty: 8079
Dołączenie: 06 Paź 2005, 15:39
Miejscowość: Września
Pochwały: 306



Se psp fon jednak nie wyjdzie!?

Postprzez Dementor 18 Sty 2009, 10:29

Za pare lat niektórzy z nas będą sie sie cieszyc jakimś PDA z procesorem C2D i i jeszcze lepszymi bajerami, a na dodatek bedzie emulował gry z konsoli 3 generacji.Ja uważam ze to jest chybiony pomysł połacznie psp z gsm

Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać?
Lepiej swe życie zmień!
Awatar użytkownika
Dementor
~user
 
Posty: 3475
Dołączenie: 23 Paź 2006, 22:39
Miejscowość: SŁUPSK *Pomorskie
Pochwały: 192



Se psp fon jednak nie wyjdzie!?

Postprzez Wojtaz 18 Sty 2009, 13:07

Sony Ericsson F305
Image
to miałbyć ten PSPFON
MSI 770-G45 + AMD Athlon II X2 245 2.9GHz + GoodRam 2GB 1333MHz + Samsung 500GB + Zotac GeForce GTS-250 512MB DDR3 + Fortron 400W + Logitech X-540 + LG L1730P + Microsoft Windows Professional 64bit
Wojtaz
~user
 
Posty: 2042
Dołączenie: 12 Paź 2007, 18:50
Pochwały: 69



Re: se psp fon jednak nie wyjdzie!?

Postprzez UszatyPL 18 Sty 2009, 14:24

w takie coś grałem na k800i:)


Robert napisał(a): sciana a Ngage?




to nie byłą konsola, gry były tak denne:) tyle tylko ze przyciski :lipa:

Bo wg. mnie gry na PSP są po prostu słabe, tak samo jak na NDS'a..


człowikeu co ty mówisz, nie ma wogle porównania pomiędzy psp a nds, można nawet sie pokusić ze nds to jeszcze 2d.Dla przykładu GTA vice city stories i GTA china town wars, to piersze mimo że starsze to pełne 3d a gta china town wars - widok z góry :1: moge przytoczyc jescze wiele tytułów ale i tak PSP pod względem grafy zawsze lepsze

Wg mnie pomysł jest dobry, bo na dzień dzisiejszy jedyne czym sie możemy cieszyć na fonie to java zpixelowana
Nigdy nie mów nigdy..
Intel Core 2 Duo E8400 3GHz + 4 GB RAM + GeForce GTX 280 :)
Zapraszam na mój kanał na youtube :) znajduje się tam mój serial zrobiony w GTA IV
Awatar użytkownika
UszatyPL
~user
 
Posty: 458
Dołączenie: 10 Gru 2008, 21:53
Miejscowość: Pomorze
Pochwały: 2



Se psp fon jednak nie wyjdzie!?

Postprzez kajtekjr 18 Sty 2009, 17:20

UszatyPL napisał(a):to nie byłą konsola, gry były tak denne:) tyle tylko ze przyciski

Ale w końcu służyło to do grania czyli konsola.. :P
UszatyPL napisał(a):człowikeu co ty mówisz, nie ma wogle porównania pomiędzy psp a nds,

Ja nie porównałem gier z PSP z tymi z NDS'a, tylko powiedziałem że obie konsole maja słabe gry.. :P Nie ma takiej gry dla której chciałbym mieć PSP czy NDS'a... :P W przeciwieństwie do X360 którego można kupić w tej samej cenie co PSP... Tytuły takie jak Gears of War 2 czy Burnout Paradise przemawiają za kupnem X360... Za PSP przemawia tylko mobilność, która nie dla każdego jest ważna.. :P Wg. mnie konsola ma bawić i mieć taka bibliotekę gier która jest wstanie wciągnąć na długie godziny... PSP tego nie ma, a PSPFon zapewne wspierałby gry z PSP... :lipa:
Fotografia motoryzacyjna ---> WWW
Awatar użytkownika
kajtekjr
~user
 
Posty: 8079
Dołączenie: 06 Paź 2005, 15:39
Miejscowość: Września
Pochwały: 306



Se psp fon jednak nie wyjdzie!?

Postprzez Dementor 18 Sty 2009, 17:22

kajtekjr,
Zgadzam sie i dodam iż PSP ma słabą baterie i długo się nie pogra

Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać?
Lepiej swe życie zmień!
Awatar użytkownika
Dementor
~user
 
Posty: 3475
Dołączenie: 23 Paź 2006, 22:39
Miejscowość: SŁUPSK *Pomorskie
Pochwały: 192



Se psp fon jednak nie wyjdzie!?

Postprzez Robert 18 Sty 2009, 17:23

UszatyPL napisał(a):to nie byłą konsola

No jak to nie :-| . Specjalna mobilna platforma do grania i Qpa z tego wyszła.
Awatar użytkownika
Robert
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 6403
Dołączenie: 21 Mar 2006, 22:52
Miejscowość: ...
Pochwały: 352



Se psp fon jednak nie wyjdzie!?

Postprzez Tujus 18 Sty 2009, 17:48

kajtekjr napisał(a):Żaden, ale po co kupować PSP żeby emulować PSX'a ?

Emulator w PSP jest tylko dodatkiem. Watpie by ktos kupil psp tylko do emulowania gierek z PSX :1:

kajtekjr napisał(a):Nie ma jeszcze takiej gry dla której chciałbym kupić PSP

Mowisz tak, jakbys juz we wszystkie gral.

kajtekjr napisał(a):Nie ma jeszcze takiej gry dla której chciałbym kupić PSP, a na PSX'a jest ich wiele i można pograć za dużo mniejsza kasę..

Troche glupi argument... to ze tobie sie nie podoba jakas tam gierka, to nie znaczy od razu ze innym tez sie nie bedzie podobac lub, ze gre jest na prawde jest kiepska.

kajtekjr napisał(a):Ale co mi z takiej mobilności jak podróżuje bardzo rzadko... ?

Nie uwazasz, ze to co napisales jest troche bez sensu? To tak samo, jesli ja bym stwierdzil, ze ksiazki sa be, bo ich nie czytam. Uwierz mi, ze jest masa ludzi ktorzy czesto podrozuja i tak wlasciwie to PSP bylo tworzone z mysla o nich (nie tylko, ale glownie).
Tujus
~user
 
Posty: 223
Dołączenie: 28 Maj 2005, 13:02
Pochwały: 12



Se psp fon jednak nie wyjdzie!?

Postprzez kajtekjr 18 Sty 2009, 18:03

Tujus napisał(a):Emulator w PSP jest tylko dodatkiem. Watpie by ktos kupil psp tylko do emulowania gierek z PSX

Tujus napisał(a):Mowisz tak, jakbys juz we wszystkie gral.


Widać nie rozumiemy się... Ja nie powiedziałem ze we wszystkie grałem... :P ..Po prostu z opisów gier, a czytam ich bardzo duzo, szukając gier na PC'ta, nie zdarzyło mi się że czytając recenzję przeszła mi przez myśl sentencja 'Tak, chcę w to zagrać' ;) A czytając o GT2, GOW II czy GTA IV (gdy było tylko na nextgenach) taka myśl nie raz mi przeszła przez głowę.. ;)

Tujus napisał(a):Troche glupi argument... to ze tobie sie nie podoba jakas tam gierka, to nie znaczy od razu ze innym tez sie nie bedzie podobac lub, ze gre jest na prawde jest kiepska.

GTA IV - prosty przykład gry którą pół świata psioczyło a drugie pół było zachwycone...
To jest forum publiczne i każdy może wyrazić swoja opinię na dany temat, o ile jest to wypowiedz zgodna z regulaminem i ogólnie panującymi zasadami kultury... Ja wyraziłem swoja..

Tujus napisał(a):Nie uwazasz, ze to co napisales jest troche bez sensu?


Dlaczego ? Mam kupić PSP czy tam PSPFona po to żeby pograć w fotelu przed TV ? :P Nie uważasz że to byłby dopiero bez sens... sciana Lepiej kupić PSX'a za 2 stówy i większa frajda.. :)

Tujus napisał(a):Uwierz mi, ze jest masa ludzi ktorzy czesto podrozuja i tak wlasciwie to PSP bylo tworzone z mysla o nich (nie tylko, ale glownie).


To jest niszowa konsola dla Sony... :P Dla wypełnienia rynku... Priorytetem jest PS2 i PS3, bo osób które graja przed TV jest o wiele więcej.. ;)
Fotografia motoryzacyjna ---> WWW
Awatar użytkownika
kajtekjr
~user
 
Posty: 8079
Dołączenie: 06 Paź 2005, 15:39
Miejscowość: Września
Pochwały: 306



Se psp fon jednak nie wyjdzie!?

Postprzez Robert 18 Sty 2009, 18:13

kajtekjr napisał(a):Priorytetem jest PS2 i PS3, bo osób które graja przed TV jest o wiele więcej..

i oferują lepsze gry, większą frajdę.
Awatar użytkownika
Robert
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 6403
Dołączenie: 21 Mar 2006, 22:52
Miejscowość: ...
Pochwały: 352



Se psp fon jednak nie wyjdzie!?

Postprzez Tujus 18 Sty 2009, 19:02

kajtekjr napisał(a):To jest forum publiczne i każdy może wyrazić swoja opinię na dany temat, o ile jest to wypowiedz zgodna z regulaminem i ogólnie panującymi zasadami kultury... Ja wyraziłem swoja..
Wyraziles swoja opinie (dosc subiektywna z reszta), ale bez sensu jest narzucac ja innym. Sry, ale zbierajac twoje posty do kupy mozna by bylo wydedukowac cos takiego: "PSP jest bez sensu, i tak malo podrozuje, a gram tylko w domu. Gry tez sa o wiele gorsze niz na x360, wiec pytam sie do diabla: po co komu te psp?"

kajtekjr napisał(a):Dlaczego ? Mam kupić PSP czy tam PSPFona po to żeby pograć w fotelu przed TV ? Nie uważasz że to byłby dopiero bez sens... Lepiej kupić PSX'a za 2 stówy i większa frajda..

PSP nie jest konsola dla ciebie, gdyz jak stwierdfziles glownie grasz w domu i ogolnie nie podobaja ci sie dostepne na pozycje. Spoko, ale ciagle jest sporo osob ktore i tak ta konsolke kupi i bedzie z niej zadowolonych.

kajtekjr napisał(a):To jest niszowa konsola dla Sony... Dla wypełnienia rynku... Priorytetem jest PS2 i PS3, bo osób które graja przed TV jest o wiele więcej..
Rzeczywiscie Sony przyklada jakby mniej uwagi do PSP (ostatnimi czasy strasznie malo wydawanych gier) , ktore i tak stanowi spora i liczaca sie czesc rynku konsol. Np, znalazlem takie porownanie z grudnia 2008 w USA gdzie PSP sprzedalo sie w wiekszej ilosci niz PS3. Zdaje sobie sprawe, ze w ogolnym rozrachunku PS3 musi sie sprzedawac lepiej, ale PSP to wciaz ogromna czesc rynku konsol.
Tujus
~user
 
Posty: 223
Dołączenie: 28 Maj 2005, 13:02
Pochwały: 12



Następna

Powróć do Konsole i Emulacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości