• Ogłoszenie:

Drukarka lub urządzenie wielofunkyjne

Chcesz ulepszyć bądź złożyć nowy komputer, pytaj tylko tutaj

Drukarka lub urządzenie wielofunkyjne

Postprzez walek113 09 Sie 2008, 12:40

reklama
Witam mam zamiar kupić urządzenie wielofunkcyjne lub samą drukarkę do 500zł. Jakimi firmami mam się kierować. W których są tanie atramenty ?? proszę o jakieś propozcję ;)
walek113
~user
 
Posty: 42
Dołączenie: 20 Maj 2007, 12:46



Drukarka lub urządzenie wielofunkyjne

Postprzez snajper$ 09 Sie 2008, 23:06

Ja polecam zdecydowanie urządzenie japońskiej firmy Brother DCP 770CW bardzo tanie zamienniki cudowna jakość wydruku, szybkość no i inne bajery jak czytnik kart pamięci, skaner, kopiarka itp ;)

Autor postu otrzymał pochwałę
Awatar użytkownika
snajper$
~user
 
Posty: 903
Dołączenie: 19 Lut 2006, 17:50
Miejscowość: Okolice krakowa :)
Pochwały: 73



Drukarka lub urządzenie wielofunkyjne

Postprzez walek113 10 Sie 2008, 02:21

Ok dzięki Ci za pomoc :)
walek113
~user
 
Posty: 42
Dołączenie: 20 Maj 2007, 12:46



Drukarka lub urządzenie wielofunkyjne

Postprzez BZIKU 12 Sie 2008, 00:09

Jeśli chodzi o urzadzenie wielofunkcyjne..wiec czy to będzie Brother czy coś innego-powiem wprost...Co jest do wszystkiego to jest do niczego
Zawsze lepszym rozwiazaniem bedzie drukarka i skaner osobno..Z tego powodu ze w osobnych urządzeniach beda inne rozwiazania technologiczne-tego ukryc sie nie da....
Z mojej strony taka odpowiedź.Chcesz urządzenie wielofunkcyjne lub sama drukarke-sugerujesz się cena tuszy...Teoretycznie rozwiazanie dobre,ale jest ale....Głowica.....Z mojej strony polecam EPSON STYLUS PHOTO R200 lub STYLUS PHOTO R300..Polecam dlatego gdyż od X czasu uzywam R200 i nawet przez okres nieuzywania jak ostatnio 9 msc;po załadowaniu nowych tuszy nic sie nie dzieje...Drukuje szybko,sprawnie,wystarczajaco dobrze..Niejedna drukarka po takiej pauzie wyladowałby na smietniku z zaschnietą głowicą...O ile R200 strasznie ciezko dostac uzywana-nikt sie tego nie pozbywa bo i po co skoro nie zawodzi-To R300,nowsza wersję z czytnikiem kart i monitorkiem mozna jeszcze dostać w przystepnej cenie,a komplet tuszy kupuje się za ok 30 zeta klik

Autor postu otrzymał pochwałę
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158



Drukarka lub urządzenie wielofunkyjne

Postprzez walek113 12 Sie 2008, 00:19

Ok dziękuję za pomoc :)
walek113
~user
 
Posty: 42
Dołączenie: 20 Maj 2007, 12:46




Powróć do Modernizacje, zakup sprzętu komputerowego i RTV

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości