• Ogłoszenie:

laptop do 3500-3700 w polsce lub anglii

Chcesz ulepszyć bądź złożyć nowy komputer, pytaj tylko tutaj

Laptop do 3500-3700 w polsce lub anglii

Postprzez will7 03 Lut 2008, 18:45

reklama
Mój stary laptop kończy swój żywot i niestety musze rozejrzeć sie za cymś nowym :(
Do wydania mam ok 3500-3700.
Nie chce nic używanego, więc allegro, ebay odpadają.

Jako że nie lubię zwalać na kogoś całej roboty to już trochę poczytałem i z tego co się dowiedziłem najlepiej teraz do tej ceny kupić coś z procesoerm C2D i grafiką dedykowaną nvidii.(jeżeli się mylę to prosze o poprawienie).

Przechodząc do sedna tematu, to już trochę poszukałem i prosze o opinię tego co wybrałem :wink: :

1. Asus F3SC-AS297C
2. Asus F3SC-AP354H
3. Asus F3SC-AP340E

4. VBI ASUS S96S - przy tym nie tylę proszę o opinię komputera, co o opinię na temat strony na której on sie znajduje, w sensie czy rzetelny sprzedawca itp, bo jakoś nie mogłem na temat tej strony znaleźć żadnych opinii, a laptop wydaje sie podejrzanie tani.

Troche z innej beczki poprosze o ocene jeszce jednego notebooka:

5. PACKARD BELL MB88-P-003 - głównie chodzi mi o opinię na temat produktów packarda bella. Z tego co udało mi się znaleźć, to nie są to laptopy najwyższych lotów ale wystarczająco dobre i wytrzymałe.
Cena tego to 600 funtów czyli ok. 2900zł - opłaca sie go brać za tą cenę?

Jak mozna zauważyć ten PB trochę nie pasuje do poprzednich asusów a to dlatego że mieszkam w anglii i nie mogłem znależć na PCWorldzie, Comecie czy Currys zadnego asusa czy toshiby w cenie po przeliczeniu do 3700, a po tego PB to nawet jutro mógłbym pójść, jakby okazał sie wystarczajaco dobry swojej ceny, a tamte asusy to mógłbym dopiero kupić za jakiś miesiac czy półtora jak będę w polsce na święta a nie wiem czy stary laptop tyle pociągnie :wink:
Awatar użytkownika
will7
~user
 
Posty: 540
Dołączenie: 23 Cze 2005, 17:44
Pochwały: 63



Postprzez BZIKU 04 Lut 2008, 03:03

will7 napisał(a):chodzi mi o opinię na temat produktów packarda bella

Jednym z moich dwu lapików jest Packard Bell EasyNote R0900
Image
i powiem ze jest mocny,wytrzymaly,dosc solidnie zrobiony i nie moge na niego absolutnie narzekac.....
Co do kwestii co by ci tu polecic..hmmm zobacz moje propozycje z jednego tematu:

-Acer Aspire AS7720G-602G32MN
-Packard Bell Easynote SB88-P-003
-Sony Vaio VGN-FZ21M.NL.3

Konkretny,mocny sprzet oscylujacy w euro wokól twojej dyspozycyjnej kwoty.Rozejrzyj sie po tych modelach w Anglii byc moze trafisz na jakas dobra oferte

Autor postu otrzymał pochwałę
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158



Postprzez will7 04 Lut 2008, 21:33

BZIKU napisał(a):-Acer Aspire AS7720G-602G32MN
-Packard Bell Easynote SB88-P-003
-Sony Vaio VGN-FZ21M.NL.3

Objechałem po pracy wszystkie komputerowe, przejrzałem stronki i lipa.
Ten Packard Bell, którego podałeś to jest 17, a jak dla mnie 17 jest za duża - za dużo miejsca zajmuje przy podróżowaniu :wink:
15" odpowiednikiem jest ten który podałem wyżej więc na jedno wychodzi.

Tego Acera to nie byłem pewien bo nie słyszałem zbyt pochlebnych opinii o jakości wykonania Acerów, ale skoro go poleciłeś to popytałem i był ale niestety po wyższej cenie niż moja graniczna, a jej raczej nie przekroczę bo jak dla mnie nie ma sensu wydawać więcej na coś co i tak kiedyś trzeba będzie wymienić.

Odnośnie sony było jeszcze ciężej -ceny grubo przekraczały granicę, a te które jeszcze sie mieściły to niestety już nie ta półka wydajnościowa :(

Ogólnie pod względem sprzętowym, który zapewniał by spokój na dłuższy czas to z tego co mogłem znależć pozostaje ten PB i już przy nim pozostanę, skoro jako właściciel na swojego nie narzekałeś i uwarzasz że jest wytrzymały.

Dziękuję bardzo za pomoc w wyborze. :D
Awatar użytkownika
will7
~user
 
Posty: 540
Dołączenie: 23 Cze 2005, 17:44
Pochwały: 63




Powróć do Modernizacje, zakup sprzętu komputerowego i RTV

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości