• Ogłoszenie:

Budżetowy laptop, minimalne wymagania.

Chcesz ulepszyć bądź złożyć nowy komputer, pytaj tylko tutaj

Budżetowy laptop, minimalne wymagania.

Postprzez Tiempo 16 Paź 2013, 14:25

reklama
Witam!
Z racji rozpoczętych studiów i charakteru pracy, jestem zmuszony do zakupu laptopa. Słowo "zmuszony" jest tutaj istotne, ponieważ jest związane z ceną. Chciałbym wydać jak najmniej.
Mój użytek "laptopowy" to strony www/skype/jakiś film/word/powerpoint. Nie interesują mnie gry - mam konsole.
Domyślam się, że do takiego podstawowego użytku żadne wodotryski nie są potrzebne? Cenie sobie jednak w miarę sprawne działanie -> teraz piszę z jakiegoś hp mini, który ma na pokładzie win7. Otwarcie youtuba i skype kompletnie zabija jakiekolwiek "sprawne" jego używanie. Istotny będzie fakt, że pewnie ładnych parę godzin dziennie będzie pracował.

Byłem np na stronie jednego z bieżących sprzedawców sprzętu elektronicznego - i tam znalazłem laptopy 15' za 1200 zł - i to nawet był wybór. Sęk w tym, że bez systemu. Mnie interesują tylko gotowe do pracy zaraz po rozpakowaniu - czyli już z windowsem na pokładzie.
Cena - jak wspomniałem wcześniej jak najniższa - mile widziane jakieś 1200/1300 zł. Jest w ogóle sens zakupu takiego sprzętu? Wiadomo, jeśli będzie warto dopłacić troszkę - to pewnie to zrobie. Ale cena, jest tutaj priorytetem.

Dziękuje za pomoc:)
Awatar użytkownika
Tiempo
~user
 
Posty: 626
Dołączenie: 10 Lip 2006, 20:19
Miejscowość: Czestochowa
Pochwały: 7



Budżetowy laptop, minimalne wymagania.

Postprzez BZIKU 16 Paź 2013, 15:27

Witam....Nie podam Ci linka do sprzetu,lacz zajmę sie wytłumaczeniem tego :
Tiempo napisał(a):. Sęk w tym, że bez systemu. Mnie interesują tylko gotowe do pracy zaraz po rozpakowaniu - czyli już z windowsem na pokładzie.
Cena - jak wspomniałem wcześniej jak najniższa - mile widziane jakieś 1200/1300 zł. Jest w ogóle sens zakupu takiego sprzętu? Wiadomo, jeśli będzie warto dopłacić troszkę - to pewnie to zrobie. Ale cena, jest tutaj priorytetem.

Dziękuje za pomoc:)

Lekko odbiegłeś.Niepotrzebny Ci sprzęt z samorozpakowujacym sie "coś",lecz sprzęt bez systemu....Zapewne masz obok kogoś,kto sie na tym zna i ustawi Ci to tak,aby działo jak tego student oczekuje.Kupując sprzęt z systemem samoinstalacyjnym na poczatku nawet nie otrzymasz płyty z oprogramowaniem to raz....Po drugie po rozpakowaniu i zainstalowaniu nie bdziesz zadowolony z tego co sie pojawi...Dyski bda na bank tylko dwa....C i D .Na jednym system,na drugim Recowery który i tak nie spełni swojej funkcji nawet po zgraniu
Rada prosta...szukaj sprzętu bez systemu-wtedy wyjdzie taniej (kasa priorytet) i wspomóz sie kolega...Masz w Częstochowie świetnego fachowca......Nasz forumowy Lukesh
Jak sie z nim skontaktujesz,myślę ze pomoże
PZDR
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158



Budżetowy laptop, minimalne wymagania.

Postprzez Tiempo 16 Paź 2013, 16:29

Tak się kończy pisanie na szybko - mam na myśli oczywiście sprzęt z już zainstalowanym systemem.
Pytanie, czy gra jest warta świeczki, czy nie będzie tak, że "kombinując" system samemu, nie napotkam jakiś problemów ze sterownikami itd?
Wolałbym chyba skupić się na zestawie już z windowsem. Mniej zamieszania.
Awatar użytkownika
Tiempo
~user
 
Posty: 626
Dołączenie: 10 Lip 2006, 20:19
Miejscowość: Czestochowa
Pochwały: 7




Powróć do Modernizacje, zakup sprzętu komputerowego i RTV

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości