• Ogłoszenie:

Dekoder stb do 200zł

Chcesz ulepszyć bądź złożyć nowy komputer, pytaj tylko tutaj

Dekoder stb do 200zł

Postprzez Gazprom 16 Mar 2012, 19:41

reklama
Poszukuje dekodera pod telewizor bez mpeg4. Podobno obraz będzie dużo lepszy nawet przy kiepskiej antenie. Nie oczekuję nagrywania na USB, gdyż mam oddzielną nagrywarkę. Poza tym mam pytanie, czy dekoder podłącza się przed telewizorem i nagrywarką?
"Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami"

*Ernest Hemingway*
Awatar użytkownika
Gazprom
~user
 
Posty: 591
Dołączenie: 17 Mar 2008, 21:52
Pochwały: 10



Dekoder stb do 200zł

Postprzez dejku 16 Mar 2012, 21:19

mam taki dekoder i odradzam być może kupiłem wadliwy mam go już ok 4 mies. i muszę dać go do naprawy bo obraz jest zakłócony cyfrowo na początku jest super ale jest jeden minus nie ma TVP1 i TVP2 pozostałe są ja mam go podłączony tak antena do dekodera a z dekodera kablem euro do telewizora
Awatar użytkownika
dejku
~user
 
Posty: 11
Dołączenie: 16 Mar 2012, 18:42



Dekoder stb do 200zł

Postprzez STRINGER 17 Mar 2012, 15:41

dejku napisał(a): nie ma TVP1 i TVP2

bo może jeszcze na nadają? większość nadajników z tvp zostanie uruchomiona w połowie tego roku..

dejku napisał(a):obraz jest zakłócony cyfrowo

to raczej kwestia anteny

Gazprom napisał(a):Podobno obraz będzie dużo lepszy

różnica jest niezauważalna, jeśli na analogu miałeś dobry zasięg bez zakłóceń.. póki co nie ma jeszcze nadawanych programów w HD,
telewizja cyfrowa różni się jedynie sposobem nadawania sygnału.. tu przy słabym zasięgu zamiast kaszy masz piksele i stop klatki, jednak już przy stosunkowo słabym sygnale obraz jest bez zakłóceń
Image
Awatar użytkownika
STRINGER
~user
 
Posty: 1546
Dołączenie: 01 Maj 2006, 19:51
Miejscowość: z B(rz)ydgoszczy
Pochwały: 85



Dekoder stb do 200zł

Postprzez Gazprom 29 Maj 2012, 21:20

No w moim przypadku po zakupieniu takiego tunera, jakość obrazu jest dużo lepsza, czego nie mogę niestety powiedzieć o dźwięku (który jest bardzo niski). Ogólnie, jeśli ktoś dużo nagrywa i ma już jakąś nagrywarkę z dyskiem, lepiej niech ją sprzeda.
"Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami"

*Ernest Hemingway*
Awatar użytkownika
Gazprom
~user
 
Posty: 591
Dołączenie: 17 Mar 2008, 21:52
Pochwały: 10




Powróć do Modernizacje, zakup sprzętu komputerowego i RTV

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości