• Ogłoszenie:

Zakup anteny wifi usb do hot-spot

Chcesz ulepszyć bądź złożyć nowy komputer, pytaj tylko tutaj

Zakup anteny wifi usb do hot-spot

Postprzez Mielcarek27 15 Lut 2010, 08:55

reklama
Witam.Potrzebuje pomocy w sprawie zakupu anteny jak w tytule tematu.Otóz jeżdżę ciężarówką na zachód i zdarza się ba,nie zdarza ale dość często parkuje w miejscach gdzie jest darmowy hot-spot.Czasem złapie się odrazu,nieraz trzeba wyjść z budy,wiadomo.Ale bywa też niestety ze jestem za daleko a wifi w laptopie nie łapie nic :( ,więc zdecydowałem się na zakup jakiejś anteny na usb.I tu zaczynają się schody......
Otóż te wszystkie 19dbi,17dbi,i inne pierdołki to czarna magia dla mnie.Koledzy zza kółka to prawie lepszy fachowiec i znawca od drugiego :D
Dlatego zwracam się do was o pomoc w doborze czegoś dobrego.Budżet ustaliłem na jakieś 200zł,oczywiście rezerwa jakaś jeszcze jest jakby co.Byłem na allegro ale i tam nawet widziałem małe anteny za 50zł z opisem o zasiegu 7km :1: ,a to mi juz sciema pachnie
Prosze więc o propozycje zakupu anteny (najlepiej chyba dookólna jak doczytałem) o jak najwiekszym zasięgu i parametrach w cenie 200zł z hakiem
Dziekuję za pomoc
Mielcarek27
~user
 
Posty: 22
Dołączenie: 21 Wrz 2008, 18:05



Powróć do Modernizacje, zakup sprzętu komputerowego i RTV

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości