• Ogłoszenie:

Zakup urządzenia wielofunkcyjnego

Chcesz ulepszyć bądź złożyć nowy komputer, pytaj tylko tutaj

Zakup urządzenia wielofunkcyjnego

Postprzez BZIKU 10 Sty 2009, 10:39

reklama
Witam.Moja znajoma ma zamiar zakupić urządzenie wielofunkcyjne i "zleciła" mi dokonanie selekcji i abym coś polecił.Niestety nie jestem zabardzo w temacie,gdyż po niemiłych doświadczeniach w użytkowaniu takiego kombajna-zrezygnowałem na rzecz osobno drukarki oraz skanera...
Po szukaniu i recenzjach,narazie wynalazłem i skupiłem się na 2 modelach:
-BROTHER DCP-145C
-EPSON SX105
Zamienniki tuszy są w miare przystepne cenowo->
Brother
A nawet aktrakcyjne w przypadku->
Epson
Jednak zakładam temat,gdyż byc moze ktoś z was uzytkuje te 2 akurat lub cos podobnego i mógłby polecić....Budżet max 250zł i warunek tanie zamienniki oryginałów tuszy-jak najtaniej ;)
Dzieki z góry za jakieś sugestie...
Budźet nie zawiera w sobie kosztów wysyłki....
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158



Zakup urządzenia wielofunkcyjnego

Postprzez MaTi 10 Sty 2009, 11:07

Ten temacik do przeczytania
http://forum.programosy.pl/tanie-urzadzenie-wielofunkcyjne-vp717196.html
i tam znajdziesz mój typ + foto : )

Mój wybór w temacie wyżej padł na HP DJ F2180 [na dzień dzisiejszy 140zł z przesyłką] ale jak budżet jest większy to można wziąć lepszy model np. HP F4180 ale jak użytkowanie będzie na poziomie "szkolnym" czyli jakieś ściągi, referaciki itp. to droższego modelu nie trzeba. Z resztą przy częstszym użytkowaniu HP DJ F2180 na pewno też dałoby rade.

Autor postu otrzymał pochwałę
Awatar użytkownika
MaTi
@admin
 
Posty: 3620
Dołączenie: 31 Paź 2003, 14:22
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Pochwały: 206



Zakup urządzenia wielofunkcyjnego

Postprzez BZIKU 10 Sty 2009, 22:25

Dzieki za info-obczaję sobie jutro na spokojnie ;)
Ktoś jeszcze coś poleca?
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158



Zakup urządzenia wielofunkcyjnego

Postprzez Mike 11 Sty 2009, 02:46

BZIKU napisał(a):Ktoś jeszcze coś poleca?

ja mam BROTHERa DCP-135C (starszy model 145c)

Nie mam do niej żadnych zastrzeżeń - no może poza softem dołączonym do skanera, po prostu nie podoba mi się on. Przyzwyczaiłem się do microteka - ale to jest już tylko i wyłącznie moje widzi misie.
Jakość druku ok
Tania w eksploatacji (właśnie kupiłem 9 tuszy - czyli 2 komplety oraz dodatkowy czarny, za 45zł)
Sterowniki też nie sprawiają problemu - no chyba, że chcesz zainstalować sobie windows server 2003 (po prostu nie ma pod niego sterów do skanera, może pod 145c są już w co wątpię)

Brotherka używam już od ok roku (chyba na początku lutego 2008 była kupowana)

Autor postu otrzymał pochwałę
Awatar użytkownika
Mike
*mod
 
Posty: 10264
Dołączenie: 16 Gru 2005, 13:30
Pochwały: 989



Zakup urządzenia wielofunkcyjnego

Postprzez prog 11 Sty 2009, 11:28

Też mam jeden z modeli Brothera - spisuje się b.dobrze. Fakt jak Mike powiedział - soft do skanowania do wymiany. Trochę tandetny. Co do tuszu - mi sie udało trafić na alleggro kolor po 5zł, wziąłem trochę tego i mam spokój (a bardzo dobrze robi) ;) Na viście x64 - zero problemów ze sterami.

Autor postu otrzymał pochwałę
C2D E8400 3GHZ + Pentagram Freezone HP-120 ALCu, Asus P5Q SE /intel P45/, A-Data 2x2GB CL4 Extreme Edition, Sapphire Radeon HD4870 512mb/256bit DDR5, WD 640GB SATA, Lite-ON Super AllWrite DVD SATA, Chieftec 500W, Samsung 2032BW Black 20', Vista Ultimate x64
Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor...
Awatar użytkownika
prog
~user
 
Posty: 4043
Dołączenie: 23 Mar 2005, 22:02
Miejscowość: /home/prog/
Pochwały: 232



Zakup urządzenia wielofunkcyjnego

Postprzez BZIKU 12 Sty 2009, 11:34

Wsio jasne.....Dzieki za sugestie..
EOT
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158




Powróć do Modernizacje, zakup sprzętu komputerowego i RTV

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości