• Ogłoszenie:

Tani laptop i ewentualny upgrade

Chcesz ulepszyć bądź złożyć nowy komputer, pytaj tylko tutaj

Tani laptop i ewentualny upgrade

Postprzez Mielcarek27 31 Lip 2009, 23:16

reklama
Witam,mam małe pytanko.Interesuje mnie zakup taniego,w miare mobilnego laptopa max.1200zł-i na dodatek nowy :lol: :lol: :lol:
Wiem,wiem-takie rzeczy to w erze,heh.Ale przegladając allegro,natknąłem się na taki ciekawy anons-> Notebook firmy Hasee Q540SHasee Q540S Intel Celeron.No szału nie ma ale coś.Grzebiąc w necie w poszukiwaniu info "co to jest" natknąłem się na ciekawy tutek-> Hasee Q540S Dane techniczne, Modernizacja.Nie powiem ze mnie to b.zaciekawiło.Mam Asusa EEPC 1000H i powiem że peany na temat mobilnosci tego urzadzenia (szczególnie czas działania baterii) to mozna traktować z przymrużeniem oka ;) .Nie oczekuje az tak wiele od lapika;powiem jednak ze 15,4" jest dla mojej pracy za duży-a 10" jednak trochę za mały :/ .Taki 13,3" byłby idealny.
Dlatego mam pytanie bo wiem z neta że był oferowany w supermarketach;czy ktoś może zakupił owego Hasee Q540S i go użytkuje?Oraz co sądzicie o takim zakupie i ewentualnym "dozbrojeniu" w/g wymienionego wyżej tutka?Powiem że wiedzę potrzebną mam,i wymiana tego lub owego nie stanowi problemu.
Czekam na jakies opinie i ewentualne porady.
Mielcarek27
~user
 
Posty: 22
Dołączenie: 21 Wrz 2008, 18:05



Tani laptop i ewentualny upgrade

Postprzez BZIKU 01 Sie 2009, 11:40

Heh....To samo znalazłem (lapik+tutek) i właśnie go zakupiłem dla sąsiada do ciężarówki ;) .Jak dojdzie oraz zamówione dodatki (ram i wifi)-podzielę się opinią i wrażeniami :ok:

Autor postu otrzymał pochwałę
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158



Tani laptop i ewentualny upgrade

Postprzez Mike 04 Sie 2009, 17:57

BZIKU widzę, że kupiłeś tego notebook'a - zdaj relację jak to śmiga.

Może jakaś recenzja/teścik w => http://forum.programosy.pl/testy-sprzetu-vf46.html
Awatar użytkownika
Mike
*mod
 
Posty: 10264
Dołączenie: 16 Gru 2005, 13:30
Pochwały: 989




Powróć do Modernizacje, zakup sprzętu komputerowego i RTV

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości