• Ogłoszenie:

Zakup jakiegos nowego sprzetu do grania. lapek czy pc?

Chcesz ulepszyć bądź złożyć nowy komputer, pytaj tylko tutaj

Zakup jakiegos nowego sprzetu do grania. lapek czy pc?

Postprzez rufusekk 02 Paź 2017, 21:21

reklama
Witam wszystkich forumowiczow. Zastanawiam sie nad troche wieksza zmiana jezeli chodzi o mojego juz troszke starego pc. Obecnie posiadam ultrabooka i sprawdza sie on super jezeli chodzi o prace czy nawet grane w gry typu lol czy cos w tym stylu. Jezeli chodzi o singlowki to niestety troche slabo sobie daje rade z nowszymi produkcjami. Moj pc jakos tam jeszcze ciagnie ale tez bez rewelacji. Zastanawiam sie nad trzema roznymi opcjami. Pierwsza jest wymiana tylko niektorych podzespolow, druga zlozenie czegos zupelnie nowego a trzecia kupiene jakiegos lepszego laptopa gamingowego. Co myslicie na temat nowych laptopow? Jest to inwestycja godna zainteresowania czy tylko jak z wiekszoscia rzeczy czyli miliony wydane na marketing? Dziekuje za pomoc i podaje konfiguracje mojego starego pc. Pozdrawiam.
MSI GeForce 660Ti
Intel Core i5 2500k
8Gb ram, 1866Mhz
SSD samsung 850 EVO 250Gb
Jakis zwykly twardziel 700Gb
Plyta glowna Gigabyte Z77-D3H
Jezeli chodzi o koszt chodzi mi o jakosc. Najwazniejsze jest zeby komp posmigal troche dluzej, aczkolwiek nie chce wywalac pieniedzy w bloto.
rufusekk
~user
 
Posty: 61
Dołączenie: 20 Maj 2012, 23:04



Zakup jakiegos nowego sprzetu do grania. lapek czy pc?

Postprzez Gajwer 03 Paź 2017, 17:23

To raczej większość zależy od trybu Twojego życia potrzebujesz mobilności dodatkowo lubisz pograć w gry to tylko laptopa gamingowy. Za 3500 zł około są już GTX1050 tutaj masz wydajność https://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-1050-Notebook.178614.0.html

Jeżeli większość i tak grasz w domu to PC będzie lepszym rozwiązaniem, w cenie laptopa dostaniesz lepszy składany komputer.
Masz jakieś pytanie pisz GG 1484081
Awatar użytkownika
Gajwer
~user
 
Posty: 221
Dołączenie: 10 Mar 2015, 16:59
Miejscowość: Opole
Pochwały: 25




Powróć do Modernizacje, zakup sprzętu komputerowego i RTV

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości