• Ogłoszenie:

neostrada

Wszystko odnośnie szerokiej tematyki Internet, oraz sieci komputerowe

Neostrada

Postprzez Piotrek05 12 Kwi 2008, 20:45

reklama
Witam. Na poczatku mowie ze czytalem wiekszosc tematow zwiazanych z rozlaczaniem neostrady i znalazlem opcje z EasyCleaner-em ale nie pomoglo.
Co moze byc powodem tego rozlaczania sie i jak temu zaradzic. Moge dac loga jak bedzie potrzebny chociaz tego dawno nie robilem. ;p :lol:
Piotrek05
~user
 
Posty: 37
Dołączenie: 06 Lut 2008, 20:19



Postprzez Lukesh 12 Kwi 2008, 20:48

Sprobuj:

Panel sterowania >> system >> sprzet >>menerzer urzadzen >> kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej >> wlasciwosci kazdego glownego kontrolera USB >> zarzadzanie energia >> odptaszkuj "zezwalaj komputerowi na wylaczanie tego komputera w celu oszczedzenia energii"

Zastosuj: http://forum.programosy.pl/bad-generic-host-process-for-win32-services-vt79489.html

wywal aplikacje neostrady i postepuj wg instrukcji: http://shider.net/AutoConnect/nowe_polaczenie/index.html
][_, ([]) ][_, xD

Niedaleko od Krakowa leży miasto Częstochowa,
dzieją się tam różne rzeczy, zakonnice mają dzieci
I kup sobie chamie medalik na szyje,
nic Ci się nie stanie i tramwaj nie zabije,
I kup sobie chamie obrączkę na rączkę,
nie będziesz chorował na kiłe i rzeżączkę.
Medalikarz mądra głowa, niech nam żyje Częstochowa,
czy za dyche, czy za piątkę kupisz chamie tu pamiątkę,
a pamiątka z Częstochowy to karabin maszynowy !
Awatar użytkownika
Lukesh
*mod
 
Posty: 7838
Dołączenie: 11 Lis 2005, 21:45
Miejscowość: Częstochowa / Kraków
Pochwały: 852



Postprzez Piotrek05 12 Kwi 2008, 21:16

Zrobilem 2 pierwsze rzeczy i mam problem z 3. Otoz nie wiem zbyt jaki trzeba podac nr telefonu i czy trzeba usunac aplikacje neostrady z moich miejsc sieciowych i tam po prostu usunac ta ikone neostrada tp?? A tam e-mail i haslo te co jest przy neo normalnie tak?? :?:
Piotrek05
~user
 
Posty: 37
Dołączenie: 06 Lut 2008, 20:19



Postprzez Lukesh 12 Kwi 2008, 21:18

Aplikacje neostrady mozesz pewnie tez usunac poprzez dodaj/usun programy.

Co do ustawien - tak, nazwa uzytkownika i haslo tak samo jak w tej aplikacji.
][_, ([]) ][_, xD

Niedaleko od Krakowa leży miasto Częstochowa,
dzieją się tam różne rzeczy, zakonnice mają dzieci
I kup sobie chamie medalik na szyje,
nic Ci się nie stanie i tramwaj nie zabije,
I kup sobie chamie obrączkę na rączkę,
nie będziesz chorował na kiłe i rzeżączkę.
Medalikarz mądra głowa, niech nam żyje Częstochowa,
czy za dyche, czy za piątkę kupisz chamie tu pamiątkę,
a pamiątka z Częstochowy to karabin maszynowy !
Awatar użytkownika
Lukesh
*mod
 
Posty: 7838
Dołączenie: 11 Lis 2005, 21:45
Miejscowość: Częstochowa / Kraków
Pochwały: 852



Postprzez Piotrek05 12 Kwi 2008, 21:26

E-mail mam tylko nie bardzo idzie sie zapytac rodzicow o haslo bo zaraz cos beda gadac bo ojciec nic z tym nie robi a ja mam taka gre (tibia) w ktorej nie moze sie net rozlaczac ale sprobuje sie spytac mamy bo ona predzej mi powie.
Dzieki. Jeszcze sie odezwe 8)

[ Dodano: Dzisiaj o 16:47 ]
A moze jest jakis prostszy sposob pomijajac ten 3. Otoz nie jestem pewien bo bardzo przy kompach nie siedze i nie mam pewnosci czy czego nie zwale wiec moze jest jakis inny sposob. A jeszcze to moze byc cos z modemem bo mojemu wujkowi po niedlugim czasie uzytkowania nowego komputera i neostrady sie nie dalo nic robic i net bardzo wolno chodzil chociaz ludzie z tp jak byli u niego to powiedzieli ze wszystko jest ok ale mojego ojca kolega-informatyk sprzedal mu swoj rozbudowany modem i juz wszystko jest dobrze.Co o tym sadzisz?? :?:

[ Dodano: Dzisiaj o 14:57 ]
Chyba koniec tematu. Wczesniej probowalem z autoconnectem bez nowego polaczenia ale nic nie dawalo ani nie laczylo. Nie dalo sie polaczyc i mama zadzwonila pod 800 102 102 i tam powiedzial ze ten blad oznacza ze 2 programy chca sie polaczyc i nie mozna sie polaczyc. Siostra usunela autoconnecta i bylo dobrze. Ale przed chwila mi sie rozlaczylo 1 raz od wczoraj ale moze bedzie dobrze. A ten facet z tp mowil ze jezeli bedzie sie nadal rozlaczac to zeby usunal neo i zainstalowal jeszcze raz od poczatku. :P

[ Dodano: Dzisiaj o 17:38 ]
Dobra koniec tematu. Jest wszystko ok. Wystarczylo odloczyc modem i znow podlaczyc. Dzieki :P
Piotrek05
~user
 
Posty: 37
Dołączenie: 06 Lut 2008, 20:19




Powróć do Internet & Sieci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości