• Ogłoszenie:

koniec umowy z netią, co dalej ???

Wszystko odnośnie szerokiej tematyki Internet, oraz sieci komputerowe

koniec umowy z netią, co dalej ???

Postprzez michal_michael 27 Mar 2008, 21:17

reklama
Witam
W kwietniu kończy mi się umowa z netią. Dziś dzwonili do mnie, by przedstawić swoją ofertę. Zaproponowali mi przedłużenie umowy o 3 lata i obniżenie abonamentu z 64zł do 49zł. W tym problem, że ja nie chce związywać się na tak długi okres czasu, nie chcę umowy na dłużej niż rok. Ale niestety na rok nie mają ciekawych promocji 19zł przez pierwszy miesiąc, a przez resztę 69zł. Jeszcze proponowali mi internet + telefon, ale ja telefon ma w TP i jestem zadowolony. Szczerze mówiąc nie jestem zadowolony z ich oferty. Mam teraz problem, bo nie wiem co zrobić. Czy przedłużyć z nimi umowę, czy może podpisać z jakimś innym operatorem ? A jak z innym, to z jakim? Proszę o pomoc i dobre rady, pozdrawiam.
michal_michael
~user
 
Posty: 1519
Dołączenie: 19 Maj 2006, 20:51
Pochwały: 114



Postprzez BZIKU 27 Mar 2008, 21:53

Rozejrzyj się po Catalunyi i popytaj lokalnych providerów co maja ciekawego w ofercie i wybierz najlepszą opcję dla siebie...
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158



Postprzez michal_michael 27 Mar 2008, 22:24

BZIKU napisał(a):Rozejrzyj się po Catalunyi i popytaj lokalnych providerów co maja ciekawego w ofercie i wybierz najlepszą opcję dla siebie...


Hehe, w tym problem, że ja mieszkam na wsi i tam jest jedynie radiówka, którą miałem na początku i niezbyt dobrze to wspominam. W grę wchodzą jedynie operatorzy na kablach TP.
michal_michael
~user
 
Posty: 1519
Dołączenie: 19 Maj 2006, 20:51
Pochwały: 114



Postprzez Okocza 27 Mar 2008, 22:41

a może byś podał miasto dla jakiego mają być operatorzy...
eMachines E730G - Core i5-430M, 2GiB RAM, ATI Mobility Radeon HD5470, WD 320GiB; Cort Z-44,DR 0.09-0.42, Peavey Backstage
Mac OS X 10.7.4 Lion // Windows 7 Professional x64 // NIE POMAGAM NA PW/GG/E-MAIL
Image
"Moje Ego i Anima spotykają się i wymieniają przepisami na ciasteczka" - Maynard James Keenan
Awatar użytkownika
Okocza
~user
 
Posty: 8001
Dołączenie: 19 Mar 2006, 11:53
Pochwały: 406



Postprzez michal_michael 27 Mar 2008, 22:53

okocza napisał(a):a może byś podał miasto dla jakiego mają być operatorzy...


michal_michael napisał(a):mieszkam na wsi
michal_michael
~user
 
Posty: 1519
Dołączenie: 19 Maj 2006, 20:51
Pochwały: 114



Postprzez d-o1 27 Mar 2008, 22:57

Nie zostaje nic innego jak neostrada, radiówka odpada na starcie, nawet nie warto pisać dlaczego.
d-o1
~user
 
Posty: 784
Dołączenie: 04 Paź 2006, 11:09
Miejscowość: Mazowsze
Pochwały: 44



Postprzez Okocza 27 Mar 2008, 22:59

michal_michael napisał(a):okocza napisał:
a może byś podał miasto dla jakiego mają być operatorzy...


michal_michael napisał:
mieszkam na wsi


inaczej, koło jakiego większego miasta mieszkasz :?:
eMachines E730G - Core i5-430M, 2GiB RAM, ATI Mobility Radeon HD5470, WD 320GiB; Cort Z-44,DR 0.09-0.42, Peavey Backstage
Mac OS X 10.7.4 Lion // Windows 7 Professional x64 // NIE POMAGAM NA PW/GG/E-MAIL
Image
"Moje Ego i Anima spotykają się i wymieniają przepisami na ciasteczka" - Maynard James Keenan
Awatar użytkownika
Okocza
~user
 
Posty: 8001
Dołączenie: 19 Mar 2006, 11:53
Pochwały: 406



Postprzez TARCZYN 27 Mar 2008, 23:01

michal_michael napisał(a):W kwietniu kończy mi się umowa z netią. Dziś dzwonili do mnie, by przedstawić swoją ofertę.

załóż sobię nową ofertę w netii na rok lub dwa lata.. jeśli innej oferty Ci nie przestawili ;-)
michal_michael napisał(a):ja mieszkam na wsi


Skąd: Catalunya

:lol:
Awatar użytkownika
TARCZYN
~user
 
Posty: 378
Dołączenie: 16 Gru 2007, 23:01
Miejscowość: BIAŁYstok
Pochwały: 5



Postprzez michal_michael 27 Mar 2008, 23:33

okocza napisał(a):inaczej, koło jakiego większego miasta mieszkasz


W okolicy nie mam żadnych operatorów oprócz radiówki, kompletnie nic, same małe miasteczka, do Bydgoszczy i Torunia mam 60km i to są dwa najbliższe większe miasta.

d-o1 napisał(a):Nie zostaje nic innego jak neostrada, radiówka odpada na starcie, nawet nie warto pisać dlaczego.


Przeglądałem cennik, to chyba podrożało, bo 1MB na rok - 84,90zł - odpada taka cena.


TARCZYN napisał(a):załóż sobię nową ofertę w netii na rok lub dwa lata.. jeśli innej oferty Ci nie przestawili


przedstawili mi właśnie taką, ale to wyjdzie drożej, bo za 1MB na rok jest 69zł, a ja teraz płacę 64zł.


Nie wiem co robić, tak przeglądam sobie oferty różnych operatorów i na razie dialog ma najtaniej 1MB na rok - 62zł. Co o tym myślicie ?
michal_michael
~user
 
Posty: 1519
Dołączenie: 19 Maj 2006, 20:51
Pochwały: 114



Postprzez Lukesh 27 Mar 2008, 23:46

Wez pod uwage to, ze podczas przejscia do innego dostawcy nie bedziesz mial neta przez miesiac. Teraz zastanow sie czy w ogole warto cokolwiek ruszac dla kilku zlotowek miesiecznie.
][_, ([]) ][_, xD

Niedaleko od Krakowa leży miasto Częstochowa,
dzieją się tam różne rzeczy, zakonnice mają dzieci
I kup sobie chamie medalik na szyje,
nic Ci się nie stanie i tramwaj nie zabije,
I kup sobie chamie obrączkę na rączkę,
nie będziesz chorował na kiłe i rzeżączkę.
Medalikarz mądra głowa, niech nam żyje Częstochowa,
czy za dyche, czy za piątkę kupisz chamie tu pamiątkę,
a pamiątka z Częstochowy to karabin maszynowy !
Awatar użytkownika
Lukesh
*mod
 
Posty: 7838
Dołączenie: 11 Lis 2005, 21:45
Miejscowość: Częstochowa / Kraków
Pochwały: 852



Postprzez michal_michael 28 Mar 2008, 00:28

Lukesh napisał(a):Wez pod uwage to, ze podczas przejscia do innego dostawcy nie bedziesz mial neta przez miesiac. Teraz zastanow sie czy w ogole warto cokolwiek ruszac dla kilku zlotowek miesiecznie.


Dokładnie, właśnie nad tym myślałem. Teraz rozważam ofertę netii Internet+telefon. Abonament za telefon 99zł (pakiet 2000min) a za internet 54 zł (1MB) i podczas umowy mogę później skorzystać z wybranej promocji. Wszystko ładnie, pięknie tylko umowa na 24msc, ale szczerze powiedziawszy, przez ten rok praktycznie nic się nie zmieniło, jedynie trochę podrożał internet (nie wiem dlaczego), a w razie jakby się coś później zmieniło, jakaś fajna promocja to mogę z niej skorzystać. Więc chyba się opłaca takie rozwiązanie, no nie ??

Obecnie mam telefon w TP i też plan 2000min i abonament płacę 110zł, a za internet w netii 64zł. Czyli jeśli bym wziął ten pakiet internet+telefon z netii, to miałbym to samo, tylko 21zł taniej. Muszę to jeszcze przemyśleć. A wy co myślicie ? :)
michal_michael
~user
 
Posty: 1519
Dołączenie: 19 Maj 2006, 20:51
Pochwały: 114




Powróć do Internet & Sieci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości