• Ogłoszenie:

Jak "odłączyć" jeden komputer od drugiego ? (google)

Wszystko odnośnie szerokiej tematyki Internet, oraz sieci komputerowe

Jak "odłączyć" jeden komputer od drugiego ? (google)

Postprzez Tres3K 29 Gru 2013, 01:15

reklama
Witam. Posiadam dwa komputery, a problem polega na tym, że te dwa komputery są chyba w jakiś sposób ze sobą "połączone". Nie mam pojęcia jak, bo jeden ma internet kablowy stacjonarny, a drugi internet na modem, mobilny. W google historia pokazuje strony ostatnio odwiedzane z obu komputerów. Na obu używam także Chrome, i zakładki też są takie same. Gdy próbowałem usunąć zakładki na drugim komputerze, zniknęły mi też one na pierwszym.. :-| I tutaj rodzi się moje pytanie, a mianowicie : Jak "rozłączyć" te komputery?

Czasami, gdy kończy się transfer w internecie mobilnym, podłączam go kablem do internetu stacjonarnego. Musiałem zadzwonić do dostawcy, aby coś tam ustawił ( nie mam pojęcia co) ale to chyba nie powinno mieć znaczenia... :?:
OFF :arrow: CPU : AMD Phenom II X4 945 3GHz + BOX Cooler MoBo : AsRock N68C GS-FX RAM : GOODRAM 3gb DDR2 GPU : Radeon HD7770 OC HDD : WD 500GB PSU : Chieftec 400W CASE SPC Brutus M23 Pure Black NET 34/2,5 [mb]
ON :arrow: Acer Aspire E1-571
Awatar użytkownika
Tres3K
~user
 
Posty: 464
Dołączenie: 17 Lis 2012, 22:58
Miejscowość: Tak.
Pochwały: 11



Jak "odłączyć" jeden komputer od drugiego ? (google)

Postprzez t0d 29 Gru 2013, 12:41

czy jesteś zalogowany do konta google na obu komputerach?

tutaj jest opisane jak trzeba ustawić aby to działało - wystarczy w tym samym miejscu to wyłączyć (nie używam chrome'a dlatego nie podam konkretnej ścieżki)
rzekłem
Awatar użytkownika
t0d
~user
 
Posty: 3083
Dołączenie: 01 Lut 2006, 22:25
Miejscowość: Łódź
Pochwały: 132



Jak "odłączyć" jeden komputer od drugiego ? (google)

Postprzez Tres3K 29 Gru 2013, 14:53

Niestety wylogowanie się z konta Google na laptopie nie pomogło - jeśli dodam/usunę zakładki na jednym kompie, to na drugim analogicznie dzieje się to samo..
Jak to rozłączyć? Żeby jeden komputer żył swoim życiem, a drugi swoim ? :lol:


----------

Problem zażegnany. Pomogło odłączenie konta google w ustawieniach, a nie samo wylogowanie się z niego.

Pozdrawiam! :ok:
OFF :arrow: CPU : AMD Phenom II X4 945 3GHz + BOX Cooler MoBo : AsRock N68C GS-FX RAM : GOODRAM 3gb DDR2 GPU : Radeon HD7770 OC HDD : WD 500GB PSU : Chieftec 400W CASE SPC Brutus M23 Pure Black NET 34/2,5 [mb]
ON :arrow: Acer Aspire E1-571
Awatar użytkownika
Tres3K
~user
 
Posty: 464
Dołączenie: 17 Lis 2012, 22:58
Miejscowość: Tak.
Pochwały: 11




Powróć do Internet & Sieci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości