• Ogłoszenie:

Upc – jakość ich internetu.

Wszystko odnośnie szerokiej tematyki Internet, oraz sieci komputerowe

Upc – jakość ich internetu.

Postprzez tomek.k1983 27 Wrz 2012, 15:53

reklama
Jak oceniacie internet od UPC ( Bydgoszcz). Proszę o ocenę pod względem stabilności. Słyszałem o powtarzającej się potrzebie resetowania modemu. Jak wielka jest różnica szybkości internetu w ofercie do rzeczywistej? Interesują mnie wszystkie uwagi o ich usłudze.


W tej chwili korzystam z internetu DSL dla firm 2 Mb/s od Orange. Szukam czegoś żwawszego w Bydgoszczy. Mile widziane wszystkie uwagi. :)

Proszę o wynik polecenia
Start > uruchom... > cmd
ping http://www.wp.pl

Start > uruchom... > cmd
tracert http://www.wp.pl

Z góry dzięki.
tomek.k1983
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 27 Wrz 2012, 15:29



Upc – jakość ich internetu.

Postprzez jarski185 27 Wrz 2012, 17:44

Tak jak napisali Ci na mediaświat...zależy od instalacji(jakość). Co do zasady wszystko ma działać. Czasami zdarzają się problemy ale nie jest to zły internet. Jedyny minus jak dla mnie to zmienne IP. Możesz na wspomnianym forum napisać do jakiegoś pracownika UPC, który na podstawie adresu sprawdzi Twoją lokalizacje. O ile nie chcesz jakiegoś mocarnego łącza w stylu 150 megsów to myśle, że "będzie Pan zadowolony".
Awatar użytkownika
jarski185
~user
 
Posty: 4459
Dołączenie: 10 Lut 2008, 18:49
Pochwały: 285



Upc – jakość ich internetu.

Postprzez lepik 01 Paź 2012, 12:27

Ja mam neta od UPC i nie narzekam, sporadycznie zdarzy się jakaś przerwa ale to dosłownie raz na ruski miesiąc.
lepik
~user
 
Posty: 4
Dołączenie: 01 Paź 2012, 12:14



Upc – jakość ich internetu.

Postprzez dr satan 23 Gru 2012, 11:38

Ja mogę polecić, chociaż sam nie korzystam. Kolega używa ich internetu przez Wi-fi i szybkość jest naprawdę zadowalająca. Nie ma problemu z przerwami. Sporadycznie zdarzają się zawiechy sieci - raz jedna trwała dosyć długo. Okazało się, że trzeba wymienić dekoder i od czego casu zero problemów. A UPC oczywiście się zrewanżowało (i to jak!), odliczając z abonamentu pieniądze za dni bez netu. Kolega dostał również za darmo, na miesiąc, jakiś bonusowy pakiet z szybszym netem. Podejrzewam, że im samym zależało, ponieważ mało jest klientów, którzy korzystają z najdroższych usług oferowanych przez kablówki.
Wiedza, która wyrosła ze zwątpienia, jest silniejsza niż wiara.
Awatar użytkownika
dr satan
~user
 
Posty: 41
Dołączenie: 18 Cze 2012, 12:02
Miejscowość: Wrocław




Powróć do Internet & Sieci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości