• Ogłoszenie:

Zawieszenie/usunięcie konta yt a nowy kanał

Wszystko odnośnie szerokiej tematyki Internet, oraz sieci komputerowe

Zawieszenie/usunięcie konta yt a nowy kanał

Postprzez adashko 17 Wrz 2012, 21:12

reklama
Witam.

Pytanie z kategorii 'za 100 punktów'.
Sytuacja wygląda następująco:

Otrzymałem 3 ostrzeżenia w związku z przesłanymi przeze mnie filmami (roszczenia innych podmiotów), po czym moje konto (kanał) zostało usunięte/zawieszone (nie wiem jak jest w rzeczywistości i czy jest różnica, bo oficjalnej wiadomości nie dostałem)
Czy jest szansa na jego odzyskanie, bądź założenie nowego na tym samym koncie google, gdyż jak wiadomo, od dłuższego czasu usługi spod znaku google'a są połączone w ramach jednego konta.

Na głównym koncie google'owskim korzystam też z innych usług, jak gmail, google drive itp., no i byłoby nie za ciekawie gdybym musiał zakładać drugie konto główne i przelogowywać się tylko dla YT :lipa:

Co prawda na samym YT można znaleźć informację:
Za każdym razem, gdy serwis YouTube otrzyma powiadomienie o naruszeniu praw autorskich stron trzecich przez film lub dowolną jego część, taki film zostanie usunięty ze strony. Tego wymaga od nas prawo. Konta użytkowników wielokrotnie naruszających prawa autorskie mogą zostać usunięte. Użytkownicy, których konta zostały usunięte lub zawieszone, nie mogą tworzyć nowych kont ani korzystać z funkcji społecznościowych YouTube.


...ale może ktoś to przerabiał w praktyce.
Może można jakoś z nimi negocjować, jakaś magiczna regułka do wysłania?
Z tego co widzę na wszystkie wiadomości wysłane do nich odpowiadają automaty :?
CPU: Intel Core i5-6600K Skylake 3.5GHz || MOBO: MSI Z170A Krait Gaming || RAM: Kingston HyperX FURY Black 8GB 2400MHz DDR4 CL15 || SSD: Plextor M6V 256GB
HDD: Seagate 1TB + 2TB SATA III 7200RPM 64MB cache || COOLER: SilentiumPC Grandis XE1236 || PSU: Thermaltake Smart SE Modular 530W ||
GPU: MSI GeForce GTX 970 OC 4GB GDDR5 256bit || MONITOR: iiyama ProLite XB2783HSU-B1 FullHD AMVA+ LED || CASE: Zalman Z3 ||
Awatar użytkownika
adashko
~user
 
Posty: 1406
Dołączenie: 20 Mar 2006, 18:26
Miejscowość: PŁOCK - Miasto seksu i biznesu
Pochwały: 59



Zawieszenie/usunięcie konta yt a nowy kanał

Postprzez dr satan 23 Wrz 2012, 11:16

Negocjować nie ma sensu. Załóż nowe konto. Najlepiej też nie umieszczaj filmów, do których nie posiadasz praw autorskich. Nie powinno być raczej problemów z umieszczaniem oficjalnych teledysków i trailerów - wszakże służą do promocji artystów/filmów. Ale i w tym przypadku zastanawiałbym się przed wrzuceniem czegoś, co wcześniej umieścił jakiś moloch (Warner, Universal, Sony itd.).
Wiedza, która wyrosła ze zwątpienia, jest silniejsza niż wiara.
Awatar użytkownika
dr satan
~user
 
Posty: 41
Dołączenie: 18 Cze 2012, 12:02
Miejscowość: Wrocław



Zawieszenie/usunięcie konta yt a nowy kanał

Postprzez adashko 23 Wrz 2012, 19:46

dr satan napisał(a):Załóż nowe konto.


To wiem, ale chodziło mi o to żeby odzyskać/założyć nowe konto YT na starym koncie google.
Jak założę nowe to będę się musiał przelogowywać ze starego konta google specjalnie do jednej usługi.
A ze starego konta google nie mogę zrezygnować bo musiałbym zmieniać maila w zbyt wielu ważnych dla mnie serwisach, co jest dosyć kłopotliwe np. w przypadku banków.

dr satan napisał(a):Negocjować nie ma sensu.

Dla mnie by się znalazł.
Bo wiadomo, trollowi albo innemu złośliwcowi usuną konto, to założy drugie, trzecie, dziesiąte...a ja już teraz wiem, że filmy naruszały regulamin, starałem się tego unikać, problem w tym że YT nie daje szansy na poprawę, jak widać nie ma z nimi gadki bo odpowiadają automaty, a 3 ostrzeżenia dostałem praktycznie w tym samym czasie.
CPU: Intel Core i5-6600K Skylake 3.5GHz || MOBO: MSI Z170A Krait Gaming || RAM: Kingston HyperX FURY Black 8GB 2400MHz DDR4 CL15 || SSD: Plextor M6V 256GB
HDD: Seagate 1TB + 2TB SATA III 7200RPM 64MB cache || COOLER: SilentiumPC Grandis XE1236 || PSU: Thermaltake Smart SE Modular 530W ||
GPU: MSI GeForce GTX 970 OC 4GB GDDR5 256bit || MONITOR: iiyama ProLite XB2783HSU-B1 FullHD AMVA+ LED || CASE: Zalman Z3 ||
Awatar użytkownika
adashko
~user
 
Posty: 1406
Dołączenie: 20 Mar 2006, 18:26
Miejscowość: PŁOCK - Miasto seksu i biznesu
Pochwały: 59



Zawieszenie/usunięcie konta yt a nowy kanał

Postprzez dr satan 28 Wrz 2012, 09:25

To może skontaktuj się z serwisem/pomocą techniczną Google? Skoro piszesz do YT i nie możesz uzyskać pomocy, napisz do Google. Przecież YT jest ich częścią i prawdopodobnie to władze Google blokują dostęp swoim użytkownikom do wybranych serwisów.
Wiedza, która wyrosła ze zwątpienia, jest silniejsza niż wiara.
Awatar użytkownika
dr satan
~user
 
Posty: 41
Dołączenie: 18 Cze 2012, 12:02
Miejscowość: Wrocław




Powróć do Internet & Sieci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości