• Ogłoszenie:

Brak dostepu do internetu

Wszystko odnośnie szerokiej tematyki Internet, oraz sieci komputerowe

Brak dostepu do internetu

Postprzez pampalini 16 Maj 2012, 17:43

reklama
Witam,
Na nowego laptopa zainstalowałem Windows 8 Consumer Preview 64bity. Przez pierwszych kilka godzin dostep był bezproblemowy.
Z poczatku myślalem, ze to wina dostawcy, mają jakies problemy techniczne, bo i na staruszku PC tez z tego samego kabla nie było sygnału. Jednak po kilku godzinach na PC wszystko jest ok, a lap nie odpowiada. Gdy klikałem w ikonę Troubleshoot problems, to z początku wyswietlały sie błedy: z IP i driverami do karty, jednak po przejsciu do naprawy pozostawł po niej tylko problem z IP. Teraz z kolei ciagle jest wyswietlany problem tylko ze sterownikami, który oczywiscie sie nie naprawia.
Sam zadnych nie instalowałem, ale pewnie zainstalował sie z Win 8, bo przy karcie z zakladce drivery jest: driver provider - microsoft, version - 2.0.0.3
Karta to Atheros ar8151 PCI-E gigabit ethernet controller (NDIS 6.30). Nie łatwo dobrac i znalezc aktualne sterowniki - nie wiem czy powinny to być te do WIN 7. Gdzies były jakies wersje 10036 i 10039, ale gdy robie update nawet rercznie z nich to wyswietla sie: The best driver software for yoyr device is already installed i nic sie nie zmienia.

Co zrobić, co usunąć, co zmienić?
Jakies sugestie?

Z góry dziekuje za pomoc

Dodano 18.05.2012 18:44:36:
Zmieniłem sterowniki na starsze to teraz pokazuje mi: doesn't have a valid IP configuration

I co dalej robić?
pampalini
~user
 
Posty: 116
Dołączenie: 21 Lut 2007, 18:52



Powróć do Internet & Sieci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron