• Ogłoszenie:

Neostrada - dostałem kurierem tylko umowę bez modemu

Wszystko odnośnie szerokiej tematyki Internet, oraz sieci komputerowe

Neostrada - dostałem kurierem tylko umowę bez modemu

Postprzez Tomaszu 15 Mar 2012, 17:47

reklama
Witajcie.
Zamówiłem sobie neo no i zgodnie z tym co powiedziala miła Pani kurier przyjechal po 3 dniach od złożenia zamówienia, ale dostałem tylko umowę i jakieś tam dane. Na kopercie jest m.in podane, że to zestaw instalacyjny i waga to 1 kg. A ja żadnego modemu ani nic nie dostałem a tylko umowę. Zestaw przyślą później czy teraz powinienem dostać a kurier zwyczajnie mi tego nie dał? Dawno temu ostatnio zamawiałem neo i nie pamiętam co i jak to było.
Awatar użytkownika
Tomaszu
~user
 
Posty: 1850
Dołączenie: 13 Lip 2006, 12:12
Miejscowość: Strzegowo ^^
Pochwały: 116



Zamawianie neostrady

Postprzez machlork 17 Mar 2012, 20:44

Najpierw musisz podpisać umowę którą zapewne przywiózł Ci kurier. Po kilku dniach powinieneś dostać cały zestaw czyli modem itp. Miałem też taką sytuację przy zamawianiu neo. Pozdrawiam :)

Autor postu otrzymał pochwałę
AsRock P67 PRO3 B3, Core i5-2500K /3.3GHz, SilentiumPC Fortis HE1225, GoodRam 4GB (2x2GB), GeForce GTX 560 Ti SOC 1GB DDR5 /256bit/, Samsung 500GB, OCZ ModXStream Pro 600W
Image
Awatar użytkownika
machlork
~user
 
Posty: 159
Dołączenie: 01 Mar 2011, 16:05
Miejscowość: Machlorkownia
Pochwały: 9



Neostrada - dostałem kurierem tylko umowę bez modemu

Postprzez gonzot76 14 Kwi 2012, 13:51

Witam
Ja mam identyczną sytuację,zamówiłem neostradę,po 3 dniach przyjechał kurier przywiózł umowę i nic poza tym. Pytam go a modem,miał być razem z umową?
On o tym nic nie wie ,w kopercie dla mnie miał tylko dokumenty, to jest umowę w dwóch egzemplarzach.Dobra sobie myślę,może dowiozą.Minął dzień jest gościu z relacom podłączyć mi do domu kabel z TP,założył gniazdko,podłączył swój modem,wszystko hula jak powinno.Monter też nieco zdziwiony,że nie dostarczyli modemu.Zaczynam dzwonić na zmianę 801 505 505 i pod 19393.Jedni twierdzą,że modem powinien przywieżć facet razem z umową a drudzy podpowiadają,żeby składać reklamacje :evil:
I to już tak trwa to drugi tydzień a ja im więcej do nich dzwonię, tym bardziej odnoszę wrażenie,że jestem robiony przez nich w h...a :?
Jak wczoraj zadzwoniłem i uprzedziłem,że rozmowę nagrywam to dziś już sama pani do mnie zadzwoniła i że ona jest opiekunką mojego zlecenia oby nie za długo :1:

Przypomina mi się zaraz sytuacja jak to rodzice czekali 9 lat na telefon stacjonarny

Pozdrawiam
Tomek
gonzot76
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 14 Kwi 2012, 13:28



Neostrada - dostałem kurierem tylko umowę bez modemu

Postprzez omalep 16 Kwi 2012, 18:55

Oni też podobno rozmowy nagrywają ale jak byś spróbowął dostać stenogram dla celów procesowych to zawsze okaże się że sie zgubil etc.
Osobiście polecam załatwianie takich rzeczy w punkcie TP a nie przez telefon.
omalep
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 16 Kwi 2012, 18:44



Neostrada - dostałem kurierem tylko umowę bez modemu

Postprzez gonzot76 20 Kwi 2012, 21:07

Witam
Ciąg dalszy nastąpił po reklamacji,o dziwo tylko trzy dni czekałem na rozpatrzenie,a raczej po napisaniu zażalenia do rzecznika klienta orange :evil:
Okazało się,że modem jak i wybrany prezent w przypadku zamówienia przez stronę tp powinny przyjść razem z umową
Jeżeli zamawiamy telefonicznie to w takim przypadku najpierw przyjeżdża kurier z umową,a pózniej dostarczają prezent teoretycznie do30 dni od podpisania
Okazuje się,że mają bardzo dużo takich przypadków z takimi jak naszymi niekompletnymi zamówieniami
Otrzymałem też obietnicę jakiegoś zadośćuczynienia za brak możliwości użytkowania neostrady :1:
W każdym razie ja już nie dzwonię tylko oni mnie informują na bieżąco,nawet znalazł się opiekun mojego zamówienia,a wcześniej nijak nie mogłem się z tą osobą skontaktować sciana

Pozdrawiam

Tomek
gonzot76
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 14 Kwi 2012, 13:28




Powróć do Internet & Sieci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości