• Ogłoszenie:

Router tp-link td-w8901g nie łączy.

Wszystko odnośnie szerokiej tematyki Internet, oraz sieci komputerowe

Router tp-link td-w8901g nie łączy.

Postprzez patrio 09 Cze 2011, 18:38

reklama
Mam problem z TP-LINK TD-W8901G.
Po dzisiejszej buży jaka dziś zastała moją miejscowość mam problem z routerm. Zaczęło sie od tego że po uruchomieniu routera (przyciskiem z tyłu power) i dioda od zasilania migała. Więc zresetowałem router i odpalił.
Problem jednak polega na tym że nie zapala się dioda ADSL i nie mogę się zalogować na użądzenie żeby je skonfigurować.
Czy to jest wina tego że była buża? Router w trakcie był wyłączony jednak nie odłączony od gniazdka.
Na zwykłym modemie wszystko działa. Zdaje mi się, że jak by to była wina buży to router w ogóle by się nie uruchamiał...
Awatar użytkownika
patrio
~user
 
Posty: 243
Dołączenie: 04 Maj 2007, 22:55
Miejscowość: Lublin
Pochwały: 3



Router tp-link td-w8901g nie łączy.

Postprzez Mikou@j 12 Cze 2011, 10:37

Skoro reset nie pomógł to raczej wielu możliwości manualnego sprawdzenia, czy jest sprawny już nie masz. Jak jest gwarancja to oddaj.
To, że był wyłączony podczas burzy, nie znaczy, że nie mógł ulec uszkodzeniu.
ASUS TUF Gaming FX505DT R5-3550H/16GB || XBOX ONE + LG 43UJ6307 || Nintendo Switch ||
Image
"Nothing is true, everything is permitted"
NIE POMAGAM NA PW :!:
Awatar użytkownika
Mikou@j
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 12734
Dołączenie: 03 Sty 2006, 21:48
Miejscowość: Katowice
Pochwały: 1007



Router tp-link td-w8901g nie łączy.

Postprzez patrio 16 Cze 2011, 11:59

i właśnie obawiam się, że to przez burzę. Już zamówiłem drugi. Nie wiem czy jest sens próbować reklamować go(kupiony na allegro), niby gwarancja jest door-too-door ale jak by okazało się, że jest uszkodzony z mojej winy to może by jeszczw wołali kasę za przesyłkę....
A jeszcze w jednym kmp poszła mi sieciówka może od routera? Ale podejrzenia padły też na brata który podczas pracy kmp odcią mu zasilanie.(bo sie przestraszył burzy :D )
Awatar użytkownika
patrio
~user
 
Posty: 243
Dołączenie: 04 Maj 2007, 22:55
Miejscowość: Lublin
Pochwały: 3



Router tp-link td-w8901g nie łączy.

Postprzez Robert 16 Cze 2011, 14:30

patrio napisał(a):i właśnie obawiam się, że to przez burzę. Już zamówiłem drugi. Nie wiem czy jest sens próbować reklamować go(kupiony na allegro), niby gwarancja jest door-too-door ale jak by okazało się, że jest uszkodzony z mojej winy to może by jeszczw wołali kasę za przesyłkę....


jest sens. Mówisz ,że po x dniach siadł i niech naprawiają. Tylko nic nie wspominaj o burzy czy brakach prądu - nawet jak będzie ktoś pytał.
Awatar użytkownika
Robert
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 6403
Dołączenie: 21 Mar 2006, 22:52
Miejscowość: ...
Pochwały: 352



Router tp-link td-w8901g nie łączy.

Postprzez patrio 16 Cze 2011, 21:35

Ok :)
a jak to jest z reklamowaniem i wysyłką? bo na stronie tp-linka ani w karcie gwarancyjnej nie ma inf gdzie to trzeba reklamować. Jedynie na pudełku jest naklejka sklepu i inf. door to door i jeszcze pod spodem - infolinia:.
To tam trzeba to zgłaszać?
Awatar użytkownika
patrio
~user
 
Posty: 243
Dołączenie: 04 Maj 2007, 22:55
Miejscowość: Lublin
Pochwały: 3



Router tp-link td-w8901g nie łączy.

Postprzez Robert 16 Cze 2011, 21:55

Zadzwoń to się dowiesz pewnie. Ja nie reklamowałem nic u TP-Linka do tej pory.
Awatar użytkownika
Robert
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 6403
Dołączenie: 21 Mar 2006, 22:52
Miejscowość: ...
Pochwały: 352




Powróć do Internet & Sieci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości