• Ogłoszenie:

Utorrent nagle przestał działać

Wszystko odnośnie szerokiej tematyki Internet, oraz sieci komputerowe

Utorrent nagle przestał działać

Postprzez Autograf 23 Maj 2011, 14:14

reklama
Witam, mam problem taki jak w temacie - utorrent nagle przestał działać, wczoraj wieczorem wszystko było ok, dzisiaj dokończenie ściągania jest niemożliwe - na stronie widzę, że są seedy oraz peery, w programie przy obu jest 0. Mam neostradę 1mb/s z modemem zxdsl 852. Wcześniej maksymalna prędkość ściągania wynosiła ok. 120kb/s. Utorrent jest dodany jako wyjątek w zaporze, firewall go nie blokuje? Co się mogło stać? Proszę o pomoc. W kreatorze ustawień po teście wyświetla się coś takiego:
Image
Autograf
~user
 
Posty: 105
Dołączenie: 12 Lut 2008, 17:03



Utorrent nagle przestał działać

Postprzez jarek* 23 Maj 2011, 14:37

spróbuj zmienić lokalizacje na grecje przynajmniej tyle na szybko w necie znalazłem
Image
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.......................... naprawdę, aż ciężko ich wyprzedzić .
jarek*
~user
 
Posty: 1340
Dołączenie: 28 Lut 2006, 15:34
Pochwały: 39



Utorrent nagle przestał działać

Postprzez Autograf 23 Maj 2011, 14:52

Efekt jest następujący: Image jednak pobieranie nawet po ponownym uruchomieniu programu nie rusza.
Autograf
~user
 
Posty: 105
Dołączenie: 12 Lut 2008, 17:03



Utorrent nagle przestał działać

Postprzez jarek* 23 Maj 2011, 15:53

Autograf napisał(a):jednak pobieranie nawet po ponownym uruchomieniu programu nie rusza.

im więcej masz % pobrane tym dłużej czekasz z reguły bo trudniej o seedy mające brakujące fragmenty- czekaj cierpliwie i dopiero jak dłuższy czas nie pójdzie daj znać, na próbę możesz odpalić jeszcze jakiś plik
Image
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.......................... naprawdę, aż ciężko ich wyprzedzić .
jarek*
~user
 
Posty: 1340
Dołączenie: 28 Lut 2006, 15:34
Pochwały: 39



Utorrent nagle przestał działać

Postprzez Autograf 23 Maj 2011, 17:14

Wiem, jak to jest. Przez ponad godzinę stan się nie zmienił, odpaliłem kilka nowych plików i mniej więcej po tym samym czasie też nic :( w necie czytałem o zablokowaniu portów przez neostradę, czy to jest możliwe skoro kreator pokazuje, że jest ok?
Autograf
~user
 
Posty: 105
Dołączenie: 12 Lut 2008, 17:03



Utorrent nagle przestał działać

Postprzez jarski185 24 Maj 2011, 09:54

Autograf napisał(a):w programie przy obu jest 0

No ale zero połączonych czy zero w ogóle na danej wstawce? Jak połączenie z trackerem? I co to za tracker?
ps. Coś takiego jak próba restartu kompa, nawiązania połączenia z neo na nowo było robione?
Awatar użytkownika
jarski185
~user
 
Posty: 4459
Dołączenie: 10 Lut 2008, 18:49
Pochwały: 285



Utorrent nagle przestał działać

Postprzez Autograf 30 Maj 2011, 20:53

Nic nie pomagało. Dopiero po drugim zainstalowaniu na nowo utorrenta wszystko zaczęło hulać, dzięki za porady :wink:
Autograf
~user
 
Posty: 105
Dołączenie: 12 Lut 2008, 17:03




Powróć do Internet & Sieci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości