• Ogłoszenie:

Zbliżający się koniec umowy z neostradą i jej wypowiedzenie

Wszystko odnośnie szerokiej tematyki Internet, oraz sieci komputerowe

Zbliżający się koniec umowy z neostradą i jej wypowiedzenie

Postprzez gricha 07 Maj 2010, 11:48

reklama
Witam,

Troche przeszperałem, ale nigdzie nie mogę znaleźć szczegółowej pomocy. Mianowicie 31.07.2010 kończy mi się umowa z neostradą i wiem, że aby mi jej nie przedłużyli muszę do dnia 30.06.2010 złożyć jakiś wniosek (o wypowiedzenie?) Nie mogę jednak znaleźć nigdzie wzoru takiego wniosku a sam nie wiem co tam wpisać i tu chciałbym pomocy. Poza tym drugie pytanie - czy kiedy już taki wniosek zostawie u nich, to internet zostanie mi odcięty odrazu czy dopiero 31.07.2010?

Pozdrawiam
gricha
~user
 
Posty: 256
Dołączenie: 17 Lut 2006, 20:29
Miejscowość: Myszków
Pochwały: 3



Zbliżający się koniec umowy z neostradą i jej wypowiedzenie

Postprzez koralm 08 Maj 2010, 16:19

gdzie ty do szkoły chodziłeś? że nie umiesz napisać sam kilku zdań...

standardowe pismo z danymi w lewym rogu i data w prawym i ponizej.
Rozwiazuje umowe nr. zawarta w dniu na świadczenie usługi neostrada przy nr. tel. XXXXX z dniem XXXX zachowująć 30 dniowy (albo miesieczny , trzeba w umowe zobaczyc) termin wypowiedzenia.

cos mniej wiecej takiego.
skladasz max do konca czerwca jak chcesz zeby odlaczyli 31 lipca. jak przegapisz termin to d... w krzakach.
aha, pamietaj zeby wydrukowac w 2 egemplarzach i jak jeden zlozych w trelepunkcie to na drugim pieczatka z data i podpisem zebys mial dowod, bo tp gubi papiery.
Awatar użytkownika
koralm
~user
 
Posty: 302
Dołączenie: 19 Lip 2006, 16:26
Pochwały: 23




Powróć do Internet & Sieci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości