• Ogłoszenie:

Problem z play online gubi zasięg

Wszystko odnośnie szerokiej tematyki Internet, oraz sieci komputerowe

Problem z play online gubi zasięg

Postprzez Henroj 03 Lut 2010, 19:48

reklama
Witam... Posiadam Play Online... od pewnego czasu zaczęło gubić zasięg... co chwile się rozłącza... raz łączy przez WCDMA, za chwile HSDPA, góra do dwóch kresek... byłem w punkcie Playa i dowiedziałem się, że są prowadzone prace nad nadajnikiem... po dwóch tygodniach poszedłem znowu i prace zostały zakończone, a ja dalej mam tak samo... Czy to może być tak, że np. karta sim się popsuła?? Jak dzwoniłem do operatora, kierował mnie co mam robić i wtedy nie wykrywał połączenia 3G tylko 2G i powiedział, aby zakupić duplikat karty... ale teraz np. wykrywa połączenie przez 3G...

Pozdrawiam... z góry dzięki...
Henroj
~user
 
Posty: 74
Dołączenie: 23 Kwi 2006, 17:13



Problem z play online

Postprzez jarski185 03 Lut 2010, 20:03

Spróbuj się połączyć w innym miejscu...bliżej centrum miasta czy coś...będzie wiadomo w czym problem...
Awatar użytkownika
jarski185
~user
 
Posty: 4459
Dołączenie: 10 Lut 2008, 18:49
Pochwały: 285



Problem z play online gubi zasięg

Postprzez Henroj 02 Mar 2010, 23:23

Dalej nie mam tego internetu od 6 tygodni... ide do punktu playa, każą mi dzwonić do operatora i nie chcą nawet rozmawiać, dzwonie to każą mi iść do punktu playa mówiąc, że mam uszkodzony modem. Sprawdzałem modem z tym samym laptopem w innej miejscowości i działa normalnie... mówiłem to telefonicznie to kazali mi iść do playa sprawdzić poprawność działania modemu...
Henroj
~user
 
Posty: 74
Dołączenie: 23 Kwi 2006, 17:13



Problem z play online gubi zasięg

Postprzez momesd 03 Mar 2010, 01:34

Hymm no to może trzeba pójść i sprawdzić. Sam jednak preferuję kabel :P
momesd
~user
 
Posty: 12
Dołączenie: 07 Sty 2010, 12:12



Problem z play online gubi zasięg

Postprzez Henroj 03 Mar 2010, 09:11

No dzisiaj się chyba przejdę, ale pewnie znowu nie będą chcieli nawet gadać i będą kazali dzwonić do operatora...
Henroj
~user
 
Posty: 74
Dołączenie: 23 Kwi 2006, 17:13




Powróć do Internet & Sieci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości