• Ogłoszenie:

Neostrada z tv

Wszystko odnośnie szerokiej tematyki Internet, oraz sieci komputerowe

Neostrada z tv

Postprzez wislapol 17 Paź 2009, 13:33

reklama
witam dzis zadzwonili do mnie z neostrady i powiedzieli ze jest promocja na neostrade z telewizją. itak powiedzieli ze za neta z tym Tv bede płacił tak jak do tej pory 59 zł jak dodtychczas za samego neta.... i musze opłacic tylko kuriera który przywiezie sprzęt (antene, modem itp) i pozniej bedzie opłata aktywacyjna. aa i to wszystko ma montować ktoś tam od nich

i moje pytanie
co o tym pakiecie sadzicie? dobre to jest warto z tegokorzystać, nie ma jakichs haczyków?
i czy jak bede miałe te TV to jest możliwość rozdzielenia tego na 3 telewizory??
wislapol
 
Posty: 370
Dołączenie: 12 Lip 2007, 13:16
Pochwały: 4



Neostrada z tv

Postprzez jarski185 17 Paź 2009, 14:46

wislapol napisał(a):i czy jak bede miałe te TV to jest możliwość rozdzielenia tego na 3 telewizory??

tego nie powiem ale zapytaj na infolinii
wislapol napisał(a):co o tym pakiecie sadzicie? dobre to jest warto z tegokorzystać, nie ma jakichs haczyków?

pakiet to moze byc i dobry ale wszystko zalezy od parametrow linii, jesli jest kiepska to moga byc problemy, ewentualny problem to takze livebox przy kilku uslugach moze sie zawieszac
Ostatnio edytowany przez jarski185, 17 Paź 2009, 19:45, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
jarski185
~user
 
Posty: 4459
Dołączenie: 10 Lut 2008, 18:49
Pochwały: 285



Neostrada z tv

Postprzez wislapol 17 Paź 2009, 19:17

aha dzieki za info

Dodano 17.10.2009 19:13:42:
a jeszcze jedno przeczytałem ze jak sie umowe podpisze na prędkośc 1mb+ tv np na 24 m-c to przez 6 m-cy płaci sie 59 zł a potem ile taka sama kwota czy wyższa?? bo nie wiem i niechce sie nadziac na jakis chaczyk

i przeczytałem tez ze jakies limity są ale czy to prawda
trzeba bedzie dokładnie umowę przeczytac
wislapol
 
Posty: 370
Dołączenie: 12 Lip 2007, 13:16
Pochwały: 4



Neostrada z tv

Postprzez Manieq 18 Paź 2009, 16:10

Internet to 1 Mb/s przy tej promocji, płacisz ciągle 59,90 zł. Czas umowy - 2 lata. Wg. mnie oferta nieciekawa. Znajomy to ma, jak zobaczyłem ile jest kanałów to się załąmałem. Większość to niemieckie, włoskie, ogólnie zagraniczne. Polskich kilka. Livebox nie powinien się zawieszać, wyszedł nowy soft :)

wislapol napisał(a):i przeczytałem tez ze jakies limity są ale czy to prawda


O jakie limity Tobie chodzi ?:)
Więcej informacji
Sprzedam / zamienię Asusa TF101 16GB + Dock.
Awatar użytkownika
Manieq
~user
 
Posty: 1175
Dołączenie: 20 Gru 2006, 20:24
Miejscowość: Bogatynia
Pochwały: 31



Neostrada z tv

Postprzez wislapol 18 Paź 2009, 16:19

aha a to dobre i to przez rok sie tym by pomęczył i antene bym juz miał a za rok np cyfre+ bym kupił dekoder i gitara by była

o limity na ilośc sciągniętych danych,
tak jak kiedys było na miesiąc mogłesc sciągnąc np 10gb..
przeczytałem to w róznych opiniach ale w regulaminie to nieznalazłem
wislapol
 
Posty: 370
Dołączenie: 12 Lip 2007, 13:16
Pochwały: 4



Neostrada z tv

Postprzez jarski185 18 Paź 2009, 16:56

wislapol napisał(a):tak jak kiedys było na miesiąc mogłesc sciągnąc np 10gb..

nie nie, zapewne chodzi Ci o to, ze korzysta sie teoretycznie z lacza 4 megowego, ktore jest podzielone w taki sposob, ze na typowe korzystanie z internetu masz 1 mega a reszta jest zarerwowana na video
Awatar użytkownika
jarski185
~user
 
Posty: 4459
Dołączenie: 10 Lut 2008, 18:49
Pochwały: 285



Neostrada z tv

Postprzez wislapol 18 Paź 2009, 18:04

aha mozliwe sie dowiem jak przyjedzie ten monter co ma montować
wiec dzieki all za info
wislapol
 
Posty: 370
Dołączenie: 12 Lip 2007, 13:16
Pochwały: 4



Neostrada z tv

Postprzez dlugopis 19 Paź 2009, 13:23

skoro do tej pory placisz tyle samo, to moze warto wziac te neostrade, niby cena sie nie zmieni, a masz tv. limitow co do przesylu danych nie ma pewno, bo nigdy na neostradzie nie bylo. poza tym moze warto sie zapytac jaka maksymalna predkosc lacza moga Ci zaoferowac, bo teraz maja az do 20 mbit w ofercie.
dlugopis
~user
 
Posty: 11
Dołączenie: 27 Lip 2009, 15:27



Neostrada z tv

Postprzez wislapol 29 Paź 2009, 14:45

aha mam jeszcze jedno pytanko
otóz tv bedzie z satelity i z talerza z dekoderam bedzie podpięty kabelem zwykłym tym antenowym, a modem z tv bedzie podpięty kablem SCART
i jesli np mam tez zwykła siatkowaną antenę podpięto do tv to razem dwie anteny podpiete mogą być??
bo patrze ze w pakiecie podstawoym nie ma polsatu np
wislapol
 
Posty: 370
Dołączenie: 12 Lip 2007, 13:16
Pochwały: 4



Neostrada z tv

Postprzez d3v 29 Paź 2009, 15:31

wislapol napisał(a):i jesli np mam tez zwykła siatkowaną antenę podpięto do tv to razem dwie anteny podpiete mogą być??


ee a to nie szło przez liveboxa? Ja mialem Neta z TP + Telewizje z TP + kablówke i można sie bylo bez problemu przełaczac.Inna sprawa ze u mnie zestaw ten działał beznadziejnie i rozwiazalismy z nimi umowe z ich winy :) Poprostu tyle bylo z tym problemów ze nie bylo tego warte.
Awatar użytkownika
d3v
~user
 
Posty: 1357
Dołączenie: 14 Kwi 2006, 20:03
Pochwały: 39



Neostrada z tv

Postprzez wislapol 29 Paź 2009, 15:49

no własnie sie chciałem dowiedziec czy podpiecie pod satelite i siatkowaną antenę nie bedzie stwarzało problema, ale jak nie no to fajnie

hmm to znaczy jak beznajdziejne co jest nie tak bo ja to dopiero wziąłem i podłaczam powoli
hmm a moze to zalezy od łacza twojego ze tak beznadziejnie
wislapol
 
Posty: 370
Dołączenie: 12 Lip 2007, 13:16
Pochwały: 4



Neostrada z tv

Postprzez d3v 29 Paź 2009, 15:57

wislapol napisał(a):hmm to znaczy jak beznajdziejne co jest nie tak bo ja to dopiero wziąłem i podłaczam powolihmm a moze to zalezy od łacza twojego ze tak beznadziejnie


nie.po 3 godzinach padła telewizja - problem na lini.Telefon zostal uruchomiony po 4 dniach.Po 5 dniach padł cały livebox i naprawili to po 3 dniach.Za 2 tygodnie ponownie telewizja nie dziala.Mielismy juz tego dosc wiec wystapilismy o rozwiazanie umowy z winy operatora i zostalo to przyjete.Jednak oczywiscie maja tam taki burdel ze potem nam przyslali 1,5 tys rachunku za zerwanie umowy jednak oczywiscie nie zaplacilismy tego i po miesiacu zostalo to wyjasnione i wrocilismy doz wyklej oferty internetowej.

Jednak moze poprostu mialem pecha do nich.

Autor postu otrzymał pochwałę
Awatar użytkownika
d3v
~user
 
Posty: 1357
Dołączenie: 14 Kwi 2006, 20:03
Pochwały: 39



Neostrada z tv

Postprzez wislapol 29 Paź 2009, 16:40

aha dzieki za info
no zobaczymy jak to umie bedzie
a antene sam mocowałes? bo chyba trzeba ja odpowiednio ustawić??
wislapol
 
Posty: 370
Dołączenie: 12 Lip 2007, 13:16
Pochwały: 4



Neostrada z tv

Postprzez d3v 29 Paź 2009, 17:18

wislapol napisał(a):a antene sam mocowałes? bo chyba trzeba ja odpowiednio ustawić??


Ja nie wiem o jakiej ty antenie mowiles.Masz oferte Livebox TP czyli Internet Telefon i Telewizja w jednym? Bo moze ja mialem co innego. Wszystko idzie przez Liveboxa.Do TV podlaczasz dekoder TV taki jak w Polsacie a do dekodera kabel ktory idzie do Liveboxa i telewizja idzie przez neta czyli przez Liveboxa.Telefon rowniez trzeba podlaczyc do LiveBoxa i tez przez neta idzie ( my z niego nie korzystalismy mielismy zwykly stacjonarny z gniazdka.)

Livebox byl bezposrednio podlaczony do gniazdka, i od niego szedł net+tv+telefon.Nie mielismy zadnej anteny ani nic.
Swoja droga sam pomysl byl fajny.Ale u nas to nie dzialalo.Nikt nie potrafil powiedziec dlaczego straszne problemy z tym mielismy.Przez miesiac to byl koszmar.Caly czas to sie psulo (chodzi o linie a nie jakies moje braki w konfigurowaniu tego ) bo nawet TP potweirdziala problem.O dziwo net zwykly DSL dziala normalnie. :?
Awatar użytkownika
d3v
~user
 
Posty: 1357
Dołączenie: 14 Kwi 2006, 20:03
Pochwały: 39



Neostrada z tv

Postprzez wislapol 29 Paź 2009, 19:26

aha
aa to ja mam jeszcze do tego talerz, bo mi jeszcze do tego dali go razem z liveboxem i dekoderem
...i musze antene zamontować poprowadzic odniej kabel podłączyć do dekodera antene i liveboxa
wislapol
 
Posty: 370
Dołączenie: 12 Lip 2007, 13:16
Pochwały: 4



Neostrada z tv

Postprzez d3v 29 Paź 2009, 19:36

wislapol, aha czyli zupełnie co innego.Myślę że jeżeli problem z montażem masz możesz zadzwonic do nich i zapytac na infolinie :)

PS : twój podpis łamie przynajmniej 2 pkty regulaminu radziłbym Ci go usunąc i poczytac Regulamin odnośnie opisów zanim moderator Cie złapie :wink:
Awatar użytkownika
d3v
~user
 
Posty: 1357
Dołączenie: 14 Kwi 2006, 20:03
Pochwały: 39



Neostrada z tv

Postprzez Aoe 29 Paź 2009, 19:49

Do mnie tez dzwonili spojrzalem na ulotke z kanalami w tym pakiecie to im "grzecznie" podziekowalem i ide do konkurencji...
Dobra opcja tylko dla tych ktorzy nie moga miec nic oprocz neo
Aoe
~user
 
Posty: 267
Dołączenie: 22 Lip 2006, 16:59
Pochwały: 2



Neostrada z tv

Postprzez wislapol 29 Paź 2009, 19:50

aha dzieki

hmm no własnie się dziwie dlaczego do tej pory nie zareagowali <to miało yc sprawdzenie co się stanie>... wiec świadczy to o słabej moderacji
wislapol
 
Posty: 370
Dołączenie: 12 Lip 2007, 13:16
Pochwały: 4




Powróć do Internet & Sieci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości