• Ogłoszenie:

Pap authentication failed (netia + netgear)

Wszystko odnośnie szerokiej tematyki Internet, oraz sieci komputerowe

Pap authentication failed (netia + netgear)

Postprzez użytkownik 07 Wrz 2009, 20:51

reklama
Hej!

Mam taki problem...
Wczoraj o różnych porach (troche rano... popołudniu... i pod wieczór) rozłączałem internet (poprzez strone 192.168.0.1) bo potrzebowałem co troche innego IP...
Dziś... z taką samą potrzebą rozłączyłem neta... i załączyłem... było dobrze... gdy znów rozłączyłem... i kliknąłem na "Connect" to wyskoczyło coś a'la to:
Image

I było dużo męczenia się z przywróceniem podłączenia do internetu... restarty, wgrywanie ustawień z pliku, czyszczenie pamięci routera... aż w końcu zadziałało... tzn. po każdej próbie kiedy już net działał... rozłączałem go i załączałem ponownie... i prawie ciągle pojawiał się ten błąd... i znów kombinowanie...

Jak mogę pozbyć się tego błędu? Zadzwonić do Netii żeby coś zrobili? Czy coś da się zrobić u mnie na miejscu?

Pzdr i z góry thx U
10.02.08
moja pierwsza setka postow na forum :)
Awatar użytkownika
użytkownik
~user
 
Posty: 280
Dołączenie: 16 Wrz 2006, 12:50
Pochwały: 33



Pap authentication failed (netia + netgear)

Postprzez jarski185 07 Wrz 2009, 20:57

komunikat swiadczy o braku mozliwosci autoryzacji sesji, wynika albo z tego, nawiazujesz nowa sesje wtedy kiedy stara jeszcze sie nie zakonczyla, albo zle wpisujesz parametry netiowe
Awatar użytkownika
jarski185
~user
 
Posty: 4459
Dołączenie: 10 Lut 2008, 18:49
Pochwały: 285



Pap authentication failed (netia + netgear)

Postprzez użytkownik 07 Wrz 2009, 21:25

... No, ale to co mam robić? większe przerwy między rozłączeniem a połączeniem? Bo dane są na pewno dobre... przecież przed rozłączeniem działało... i nagle...
10.02.08
moja pierwsza setka postow na forum :)
Awatar użytkownika
użytkownik
~user
 
Posty: 280
Dołączenie: 16 Wrz 2006, 12:50
Pochwały: 33



Pap authentication failed (netia + netgear)

Postprzez jarski185 07 Wrz 2009, 21:27

tak...wieksze przerwy, rozlaczona sesja spadnie i o ile dane sa rzeczywiscie ok to nie powinno sie powtarzac takie zjawisko malo fajne

Autor postu otrzymał pochwałę
Awatar użytkownika
jarski185
~user
 
Posty: 4459
Dołączenie: 10 Lut 2008, 18:49
Pochwały: 285



Pap authentication failed (netia + netgear)

Postprzez użytkownik 07 Wrz 2009, 21:37

Hmmm... spróbuje jutro... chociaż wcześniej rozłączałem w taki sam sposób... może nawet jeszcze nie było na stronie widać, że rozłączony... a na routerze dioda zgasła i już połączałem... i działało... teraz nie...
10.02.08
moja pierwsza setka postow na forum :)
Awatar użytkownika
użytkownik
~user
 
Posty: 280
Dołączenie: 16 Wrz 2006, 12:50
Pochwały: 33




Powróć do Internet & Sieci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: wuwunibs oraz 2 gości