• Ogłoszenie:

Zablokowane poszczególne strony?

Wszystko odnośnie szerokiej tematyki Internet, oraz sieci komputerowe

Zablokowane poszczególne strony?

Postprzez Rychu297 10 Cze 2009, 16:35

reklama
Witam, mam problem - mianowicie - nie mogę wejść na poszczególne strony takie jak np ; podstrony odsiebie.com [na główną mogę] , nie mogę wejśc na żadnąstrone gdzie w adresei jest 'torrent' - nawet w google gdy wpisze tą fraze wywala komunikat, ze serwer przerwał połączenie.
Wynalazłem sposób, mogę wejsc na te strony, ale tylko przez strone do ukrywania IP.
Mam sieć osiedlową i podejrzewam, ze to administrator zablokował mi dostęp do poszczególnych stron, ponieważ zirytował się ze dużo uploaduje na odsiebie i niekorzystnie wpływa to na sieć.Teraz pytanie ; czy to możliwe , że to jego sprawka ?
oraz - co ja mogę na to poradzić, nie licząc strony do ukrywania IP, bo ciezko sie poprzez nią porusza.

Z góry dziękuje za wszelką pomoc.

Dodano 10.06.2009 15:35:46:
P.S. Nawet ten temat musialem przez strone do ukrywania IP, poniewaz nie moge na forach pisaćpostów, bo wywala błąd...
Rychu POZDRO!:D
Awatar użytkownika
Rychu297
~user
 
Posty: 155
Dołączenie: 26 Lut 2006, 21:48
Miejscowość: Przemków
Pochwały: 2



Zablokowane poszczególne strony?

Postprzez jarski185 10 Cze 2009, 23:31

moze jakas kontrola rodzicielska w antywirze? moze strony, frazy poblokowane w firewallu? moze dostawca cos kombinuje? moze plik hosts?
na forum bylo troche takich przypadkow, poszukaj...
Awatar użytkownika
jarski185
~user
 
Posty: 4459
Dołączenie: 10 Lut 2008, 18:49
Pochwały: 285



Zablokowane poszczególne strony?

Postprzez nanoo 11 Cze 2009, 09:37

masz w systemie konto administratora czy z ograniczeniami? jaki antywirus? jaki firewall?
jeśli to wszystko przez dostawcę masz prawo zwrócić się do niego o to, by umożliwił Ci dostęp do tych stron (wcześniej przeczytaj umowę, czy jest tam coś wspomniane o tym, iż nie wolno Ci przeglądać stron z torrentami/forów czy cos tam jeszcze) - po prostu zadzwoń do niego i się zapytaj dlaczego tak się dzieje.
pośrednim rozwiązaniem może być używanie TOR-a, spróbuj czy to pomoże.
Kto stoi w miejscu, ten się cofa...
"Linux is like a wigwam: no windows, no gates and an apache inside ..."
Awatar użytkownika
nanoo
~user
 
Posty: 583
Dołączenie: 28 Kwi 2007, 19:33
Miejscowość: Vouf
Pochwały: 44



Re: zablokowane poszczególne strony?

Postprzez Rychu297 11 Cze 2009, 11:44

Nie mam antyvirusa, nie mam firewalla, nikt poza mną nie ingeruje w komputer.
Rychu POZDRO!:D
Awatar użytkownika
Rychu297
~user
 
Posty: 155
Dołączenie: 26 Lut 2006, 21:48
Miejscowość: Przemków
Pochwały: 2




Powróć do Internet & Sieci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości