• Ogłoszenie:

Neostrada rozłącza się

Wszystko odnośnie szerokiej tematyki Internet, oraz sieci komputerowe

Neostrada rozłącza się

Postprzez Piotrek05 03 Maj 2009, 11:45

reklama
Chyba wiadomo o co chodzi. Jak zwykle neostrada szwankuje.
Bardzo by mi to nie przeszkadzalo gdyby nie to ze chce pograc w Tibie a jak wiadomo przerwanie polaczenia grajac w Tibie= Ded.
Niedawno mialem przeinstalowanego windowsa. Do tamtej pory uzywalem autoconnecta i wszystko bylo ok. Teraz juz tak nie jest. Neostrada pada kilka razy dziennie. Mam wylaczone "zezwalaj..." w menadzerze urzadzen. Teraz cos nie moge sobie poradzic z autoconnectem bo kiedys bylo napisane co usunac z kompa ze skladnikow neo a potem jak wszystko zrobic a teraz tylko nowe polaczenie. Jednak autoconnect nie jest mi koniecznie potrzebny ale piorytetem jest aby nie padala neostrada.
Dodam ze moje gniazdko(nie mam tak jak pokazuja w instalacji neo ale mam tak ze koncowka kabla od neo jest takim duzym do wsadzania a od gniazka odchodzi kabel z mikrofiltrem do telefonu) jest niezbyt takie jak powinno byc bo jakis czas temu zachaczyla o kabel noga i nie jest juz one przy scianie. Przed reinstalem windowsa tez tak mialem ale wszystko bylo ok.
Nie wiem czy to wina tego gniazdka czy cos tam jest u panow od neostrady.
Piotrek05
~user
 
Posty: 37
Dołączenie: 06 Lut 2008, 20:19



Neostrada.

Postprzez jarski185 03 Maj 2009, 12:07

zalezy co Ci sie dokladnie dzieje, diagnozowanie problemu z laczem po dzialaniu tibii nie jest najlepszym pomyslem, dioda adsl albo link na modemie...jak sie swieci? aczkolwiek na 99% to gniazdko daje ciala, zglos sobie to do tepsy
Awatar użytkownika
jarski185
~user
 
Posty: 4459
Dołączenie: 10 Lut 2008, 18:49
Pochwały: 285




Powróć do Internet & Sieci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości